Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gondolkodtam már rajta, de...

Gondaorsi07 kérdése:

Gondolkodtam már rajta, de nem tudom mit adjak a barátnőmnek 11. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Gondoltam már montázsra,de ninics annyi közös képün és ki sem tudnám nyomtatni.Gondoltam még gumira is,amiből karkötőt lehet készíteni,de ezeken kívül más nemnagyon jutott eszembe.

2014. szept. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már régóta a barátnőd, akkor kicsit már kiismerhetted. Gondolkodj el, hogy amikor elvoltatok kettesben sétálni, randizni stb., akkor milyen reakciója volt, ha meglátott valamit. Van-e háziállata, miért rajong a legjobban, milyen a stílusa. Ezekhez összehasonlítva válassz valamit, és ne másoktól kérdezd, hogy mit adj neki. Ha szeret, akkor örülni fog annak amit Tőled fog kapni. :)
2014. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,de 10 éves vagyok és hát szokzunk ketten sétálni,de nem nagyon szokott semmit nézni.És igen van 1 hörcsöge.Szereti a ruhákat,a divatot,de barátnőmnek nem hiszem,hogy nagyon azt kéne.Köszi a választ.
2014. szept. 2. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
És én is lány vagyok.
2014. szept. 2. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha meg lány vagy és a barátnőd szereti a divatot, akkor valami kis karkötő vagy nyaklánc?
2014. szept. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!