Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék vele összebarátkozni?

Hogy tudnék vele összebarátkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba most jött hozzánk. Eléggé csendes senkivel sem beszél.Velem úgy ahogy de eléggé tart a velem való beszélgetéstől is.Ki van közösítve.Azt tudom hogy nincs egy fényes élete. Láttam a vágásokat a kezén ,pszichiátrián lakik. Gyógyszereket is szed.Ennyit már elmondott nekem de mással nem hajlandó beszélni. Alig van barátja szegénynek. Hogy tudnék vele még jobban összebarátkozni ? Kérlek segítsetek! :(

2014. okt. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenki mással is tennéd.Beszélgess vele minél többet, érdeklődj felőle, vagy dobj fel valami semleges témát.Később akár közös programokat is szervezhettek.Annyival lesz nehezebb dolgod, hogy nagyon csendes a lány, szóval arra készülj fel, hogy inkább csak te beszélsz és ő hallgat téged.
2014. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már előtted megnyílt valamennyire, szerintem nyugodtan elhívhatod suli után valamerre. Fontos hogy ne rányomulásnak tűnjön, bár nem írtad hogy lány vagy vagy fiú, meg h hány évesek vagytok. Először valahova suli mögé, vagy valami parkba, térre kiülhetnétek, legalább nincs bezártság érzete sem, meg nem tűnik tolakodásnak, pláne hogy valószínű érzékeny alkat. A lényeg hogy tét és kényszer nélküli lődörgés legyen, közben könnyebben elengedheti magát. Vigyázz h tapintatos legyél ha olyan témáról van szó! Figyeld mindig, h mire hogy reagál, szükséged lesz az emberismerő, empatikus oldaladra. Szerintem menni fog, és neki is jól fog esni, hogy valaki törődik vele, kiváncsi rá és nem közösíti ki!
2014. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok,köszi ! :)
2014. okt. 7. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni akarsz vele, mond meg neki. "szeretném ha a barátom lennél" ha igent mond , onnan úgy viselkedj mint a többi baráttal. Hívd el közös programokra, vagy csak kettesben menjetek el sétálni, beszélgetni, mert erre lenne szüksége. Hívd meg 1 sütire, vagy fagyira és közben beszélgessetek mindenféléről. Esetleg beavathatod a te bizalmas dolgaidba, és utána ő is megnyílik jobban. majd.
2014. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lakhat a pszichiátrián, amikor iskolába jár? Biztos vagy te ebbe? Lehet hogy túl kombinálod a dolgokat?Hány évesek vagytok? Milyen suliba jártok?
2014. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!