Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak a legjobb...

Mit csinaljak a legjobb baratnommel?

Figyelt kérdés

Ket exemmel joban vagyunk mostanaban.

Az egyikkel (A) augusztus vegen kezdtem el ujra beszelgetni a masikkal (L) hete.

Szoba jott a legjobb baratnom.

A. azt mondta miutan szakitottunk ok joban voltak de miutan a baratnom ranyomult kb. Felajanlotta magat neki tobbet nem beszelt vele. Ez ket eve volt novemberben.

Aztan L is mondta hogy ra is ranyomult amikor talalkoztak. Ez volt iden januarban. A baratnom..mindket esetben ittas volt.

(+ szamtalanszor megcsaltak egymast a pasijaval. A pasija os ot meg o is a pasit. A faluban ahol elek eleg jo hire lett a csajnak)

Jah es amikor a januari eset tortent en ezt megtudtam ket hetre ra es megkerdeztem a baratnomet hogy is volt ez. Azt mondta a pasi mozdult ra de o lekoppintotta. Sajnos tudom milyen a baratnom ha ittas. Barkivel barhol.


Az a helyzet hogy holnap lesz a szulinapja.

Bennem mar nagyon gyulik a feszultseg foleg hogy a teljes igazsagot miszerint a baratnom a ludas tegnap elott tudtam meg. Szeretnem ezt holnap a baratnom tudtara adni. Ket kerdesem van: 1. Jo otlet e pont ekkor? 2. Ha igen hogy talaljam neki?

/nezzuk aut is hogy en mindent tudok rola o is rolam es 5 ev baratsagat arulta el/

Ti mit tennetek?


2014. okt. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy brazil szappanopera kutyafüle ehhez képest. Nem jó ötlet elpletykálni semmit. Exekkel foglalkozni az egyiptomi álmoskönyv szerint nem jót jelent. Barátnőt belekeverni még rosszabb. Semmit sem tennék a helyedben, hagynám, hogy maguktól rendeződjenek a dolgok.
2014. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben is ludas a barátnő ha az után nyomult, miután már mindkét pasival szakítottál? Értem én, hogy gusztustalan amit művelt, de nem akkor csinálta ezeket amikor együtt voltál valamelyikkel, szóval nem értem miben lenne ludas.
2014. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egy igaz baratno alapbol erre gondolni se gondolna.
2014. okt. 8. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi barátnő nem gondolna rá, valószínűleg. De: vagy nem igazi, vagy szerelmes lett. Ez esetben az igazi barátság másik oldala nem gondolná, hogy bármiben ludas a barátnője. Én nem tennék semmit, ha már exekről van szó.
2014. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogy lett volna szerelmes? ivott és ha iszik bárkivel bármikor. nem véletlenül van híre a faluban....
2014. okt. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!