Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem,...

Szerintetek mit kéne tennem, hogy egyik barátnőmet se sértsem meg?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk barátnők. Nemrég írt az egyik barátnőm(legyen A), hogy találkozzunk ketten. Én válaszoltam, hogy oké. Azt hittem, azért írta, hogy ketten, mert a többiek nem érnek rá. Tegnap hívott a másik barátnőm, hogy ők is jöhetnek -e erre a találkozóra. Mondtam, hogy persze. Ezután nyögte csak ki, hogy A megsértődött rájuk valamiért, és nem áll szóba velük. És hogy ne szóljak A-nak, hogy ők is jönnek. Most nem tudom mit csináljak. Én nem akartam A háta mögött szervezkedni, fogalmam sem volt róla, hogy összevesztek. Szerintem mégis szólnom kéne A-nak, végül is joga van eldönteni, hogy kikkel (nem) akar találkozni. Viszont a másik barátnőmnek megígértem, hogy nem szólok, és őket sem akarom megbántani, hogy "kitiltom" őket erről a találkozóról. Szerintetek?

2014. okt. 15. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled szeretnének találkozni, akkor a többiekkel beszélj meg egy másik időpontot, legyél őszinte, mondd meg nekik, hogy A azt kérte, hogy csak ketten találkozzatok, és ezt előbb megígérted neki, így tiszteletben is fogod tartani.
2014. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!