Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen tönkrement ez az...

Teljesen tönkrement ez az érdekes barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, azonban történt egy nagyobb összeveszés köztünk.Előtte rengeteg programunk volt ketten, volt úgy hogy napokig voltunk együtt.Egymás legjobb barátai voltunk (még most is szerintem)


Viszont mióta kibékültünk nem beszélünk annyit, szinte nem is keres.Én pedig szeretném, hogy keressen.Egyszer azt is mondta látja rajtam hogy nagyon akarok vele barátkozni (egyébként egy pesti gimibe járunk)


Mit tegyek, mit csináljak hogy újra annyit beszéljünk mint előtte és teljesen ugyanolyan legyen a kapcsolatunk mit előtte? Mit tegyek, mit tanácsoltok? 19f



2014. okt. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, a bizalom olyan, hogy ha egyszer igazán megingott, akkor nagyon jellemző, hogy a berögzült tapasztalat miatt később soha nem áll vissza teljes, eredeti egészében. Ez a párkapcsolatra is igaz.

Tanulj az esetből. 19 évesen még igen sok jóbarátra szert tehetsz-életszemlélet és hozzáállás kérdése.

Nem azt mondom, hogy vele felesleges már barátkozni, de számolj a fentiekkel. Nagyon nagy lelki esemény, nagyon nagy segítség (olyasmit teszel érte, amit rendkívül értékel, pl. összehozod álmai asszonyával, vagy megmented az életét, számára fontos ügyben látványosan kiállsz érte) szükséges ahhoz, hogy ez felülíródjon. Esetleg sok idő.

2014. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VCFGDCH válasza:
Pont ma találtam ezt az oldalt és hasonlóról írtak benne mint a mi a te gondod. Olvad el hátha segít :) [link]
2014. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!