Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek közeli barátokat?

Hogy szerezzek közeli barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy csomó haverom, akikkel jól elvagyok, elviccelődök velük, szóval nem vagyok egy antiszociális típus. De egyikük sem igazán közeli barátom, nem tudok beszélni nekik az érzéseimről, nincsenek titkaink, meg ilyesmi. Hogy kell közel kerülni valakihez? Valamiért nekem mindig nagyon nehezen ment hogy nyissak mások felé, pedig tudom kellene.

Tud valaki segíteni? 17/L



2014. okt. 23. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez idő kell és az, hogy legyen valaki, akiért tűzbe tennéd a kezed, és ő is tűzbe tenné érted, akkora a bizalom köztetek.
2014. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mai világban nagyon nehéz igaz barátokat találni, ha nem lehetetlen, az emberek borzasztóan felszínesek, és általában csak bulizáshoz keresnek embereket.

Hát ez sem ennyire egyszerű, h nyitni kell mindenki felé, a legtöbb ember nem érdemli meg a bizalmat.

Vhogy találnod kell olyan embert, aki megbízható barát, a nagyon kevés erre alkalmas személy közül.

Én idősebb vagyok, mint te, de nekem is csak 1 olyan ismerősöm volt eddig, akire számíthattam.

2014. okt. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!