Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj? Nem értenek meg.

Velem van a baj? Nem értenek meg.

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy nem értenek meg az emberek...én próbálok mindenkivel jóba lenni,őszinte vagyok mindenkivel és vannak is "barátaim" de nagyon sokszor köcsögök és szemetek velem,pedig én mindig jó fej vagyok hozzájuk és kedves is és én tisztelem is őket,sokszor úgy vagyok vele hogy ők jobbak nálam... és mostanában elég sokszor vagyok szomorú e miatt,hogy ilyenek velem én pedig velük nem...

2014. nov. 12. 19:36
 1/7 Cytaayura válasza:
Figyelj! Ha ilyen köcsögök veled akkor engedd el a negatív mondataikat/szavaikat a füled mellett. Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad!!! Azokkal foglalkozz, akik szeretnek és megértenek. :D Bocs, ha durvának hallatszott vagy, ha megbántottalak :/ Nem akartam :)
2014. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező Ez amit irtál total ram is igaz,pasi vagyok
2014. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy nem veled van a gond, hanem hozzád jobban illő baráti társaságra kellene váltani?
2014. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Nem,semmi baj :) nem bántottál meg,csak most hogy új osztályba is kerültem azt hittem jobb emberek lesznek ott és hogy ők nem lesznek olyanok mint a volt osztálytársaim...

2014. nov. 12. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

Megpróbáltam sokszor,de olyat még nem találtam,akik nem lennének olyanok :/

2014. nov. 12. 19:57
 6/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Szintúgy,de régen kicsit zárkózott is voltam e miatt :)

2014. nov. 12. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem a közvetlen családom viselkedik így. Akármit teszek, nem jó.
2014. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!