Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a legjobb barátotok, aki 200 km-re lakik tőletek a városotokba jön, de nem szól róla?

Figyelt kérdés
És onnan tudod meg, hogy az új profilképén a Bazilikánál van lefényképezve? Lassan 1 éve nem találkoztunk...
2014. nov. 20. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki a legjobb barátod, arról nem árt, ha mindketten tudtok. Valószínűleg csak a te életedben fontos ő, neki egy vagy a haverok közül. Egyáltalán miből gondoltad, hogy a legjobb barátod? Folyamatosan beszéltek, csak azt hallgatta el, hogy arra fog járni?
2014. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem "legjobb barát".

Nekem személy szerint elég rosszul esne.

2014. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sz*rik rád igazából, ez a szomorú valóság.
2014. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én először megkérdezném, hogy miért nem szólt, mert lehet, hogy van rá valami normális indoka (pl. Csak átutazóban volt). De szerintem mondd el neki, hogy ez rosszulesett, de semmiképp se támdd le ezzel :)
2014. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy mostani a kép? Egyébként nyilván szarul esne. Hasonlóan jártam én is egy lánnyal, ott volt tőlem pár km-re, szóltam is neki, hogy a közelben vagyok, de bas zott rám. Inkább a munkatársaival szórakozott. Azóta szarok én is a fejére.
2014. nov. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!