Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért van ez és...

Szerintetek miért van ez és mit tudnék tenni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú lesz és köszi ha elolvasod :) Nem tudom, h velem van-e baj vagy csak nagyon nem kedvelnek odafent de egyszerűen nem tudok igazi barátokat szerezni :S Vannak barátaim csak egyiket sem nevezném legjobb barátomnak :S Ők inkább csak olyan barátok akikkel suliban elvagyok és addig tart a móka és kacagás mert azután mintha nem is léteznék nekik.. Nem hívnak sehová, se suli után se szünetekben :S Pedig én mindig igyekszem jó barátjuk lenni, mert tényleg nekem nagyon fontosak a barátaim, mindent megteszek értük de ez vmiért nem kölcsönös.. Gondoltam már rá h csak kihasználnak a jó szívem miatt, mondjuk ez nem meglepő mivel elég sokan hátbaszúrtak eddig pedig abszolút nem vártam volna tőlük.. Nekem még nehezebb is mert a városban ahol lakok egy barátom sincs ezért mindenkit nagyon megbecsülök.. Nagyon rosszul esett h még csak Facebook-on sem írtak rám egész téli szünetben, annyit sem érdemeltem meg h Boldog Karácsonyt vagy Boldog Újévet :( Nem értem miért teszi ezt velem az élet.. Pedig nem vagyok egy unalmas, antiszociális ember, sőt.. Eddig mindig csak azt hallottam h kedves, aranyos meg jófej vagyok és jó velem hülyéskedni stb. De ezekszerint akkor nekik én csak egy haver vagyok aki néha megnevetteti őket vagy mi? :S Barátkozni meg nem nagyon tudok mivel nem ismerek sok embert.. mindig arra vágytam h legyen egy legjobb barátom akinek mindent elmondhatok és akivel néha-néha elmehetek valahova :/ De nekem ez sosem sikerült.. Szeretnék ismerkedni de sehol sem tudok :(


17/Lány


2015. jan. 4. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tudatosan megakarnának bántani, szimplán nem vagytok közeli barátok, maximum sulistársak, akik jóban vannak. Úgy látszik többet látsz bele a kelleténél, persze nem ismerem pontosan a helyzeted. Nem jó, ha nagyon alázatos vagy mindenkivel, mert sajnos túlnéznek rajtad, természetesnek vesznek, amolyan dilis csajnak.


Ismerj meg új embereket, akár az osztályodból, akár az évfolyamból. Akinél úgy érzed van bennetek közös hívd el valahova sulin kívül, akár egy társaságot is összehozhatsz. Itt a tél, tele van a város vásárral, lehet forralt borozni, beülni valahova, mozizni, stb.


Idővel meg erősebb lehet a kapcsolat, de felesleges sürgetni, fejetlenül keresni az "öribarit".

2015. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ :) Elgondolkodtam azon amit írtál és igazad lehet h talán tényleg túl sokat várok el egy barátságtól, sokszor belelátok dolgokat :/ Mondjuk azért többek vagyunk jó sulis haveroknál mert suliban mindent elmondunk egymásnak, megbízunk egymásban ilyen szinten viszonylag jó a kapcsolatom a barátaimmal, csak a sulin kívüli élet nincs meg :/ Lehet h csak túldramatizálom, nekem kéne lépni és elhívni őket valahová úgymond szórakozni :D Majd akkor próbálkozni fogok :)
2015. jan. 5. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!