Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak össze vele?

Hogy barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés
Nincsenek igaz barátaim, de van egy lány, aki a sulinkba jár, és nagyon hasonló az érdeklődési körünk és a személyiségünk. Ha a folyosón összefutunk, néha beszélünk. Egyszer találkoztunk sulin kívül is régebben, és beszélgettünk, de az óta nem. Én szeretnék vele összebarátkozni, de neki van jó pár barátja, és ugye nem egy osztályba járunk...de én nagyon szeretnék egy igazi legjobb barátnőt, igaz barátokat. Szerintetek hogy barátkozzak vele össze?

2015. jan. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szünetekben nézz fel hozzá. Az első találkozás lesz csak kicsit fura. Felnézel, megmondod, hogy régen beszéltetek, mi újság vele, a végén meg hogy majd gyakrabban felmész. Nem kell mindig a nyakán lenni, plusz akkor legalább téma is több lesz, de mondhatni legyél szem előtt. Valamikor meg elhívod sulin kívülre is.


Ha fiú vagy, akkor szerintem az elhívással kicsit várj, mert lehet azt hiszi, hogy ráakarsz mozdulni és koppint.

2015. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy mindig más termekben vagyunk, szóval sose tudom, hol van...de köszi a választ. :)

Egyébként lány vagyok. :D

2015. jan. 5. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
ha legközelebb összefutsz vele, említsd meg hgy jó lenne együtt lógni suli után , és ha hajlik rá beszéld meg vele hogy bizonyos napon menjetek el valahová iskola után.
2015. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van hétvégi programod, hívd el és ha hajlik rá akkor máskor is csinálhatsz közös programot.
2015. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!