Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » öszevesztem alejobb barátnömme...

öszevesztem alejobb barátnömmel szerintetekmit tegyek? (ne ítéljetek el)

Figyelt kérdés

igazabol minden lany ott volt kiveve a legjobb baratnom 160000-res telefont kapott es ugy a lanyok fetettek a kerdesth mennyibe kerul en meg elmondtam meg mndtam h en nem kernek iye dragat!!! es van egy csaj aki mindig keveri a szart es elmondta neki...meg persze azt is h mikor setaltunk ki a buszmegbe azt mondtam neki h meg sose voltam az uj hazukba es mondtam h kb egy honapja azert nem tudtam atmenni mert tetoztek o meg azt mondta nekem hogy neki meg egy hete mondta h tetznek en meg mondtam biztos nem akartahogy atmenjek hozza o meg persze ugy mondta el e baratomnek hogy en azt mondtam hogy o mindig kitalal valamit hogy ne tudjak atmenni!!!

es most haragszk ram a baratnom meg folyatamosan csesztet azal a csajjal !!!++szerintetek mit csinaljak????????


2015. jan. 7. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tegyél?Tanulj meg először fogalmazni.Személy szerint én képtelen voltam végigolvasni amit leírtál.
2015. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj rá a nyelvtanra. De komolyan! Tanuld meg, hogy hogyan kell tanulni, ill. helyesen írni. Amint ez megvan tedd fel újra a kérdést és segítek. Komolyan. De amíg nem értem a storyt addig nem tudok tanácsot adni. Ja és leszarom, hogy mobilról írtál...én is arról írok.
2015. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulni helyett tagolni... :-D szemét ez a telefon :-D
2015. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A helyesírásod, sajnálom, de valami katasztróf... Értem a történtek elejét, de a vége zavaros. De nem ezzel akarlak csesztetni....

Szóval, ha tudod valakiről, hogy keveri a sz*rt, akkor mért pletykálsz neki? O.o Ha vannak olyan emberek, akik rosszat akarnak a barátságotoknak és ezért hazudgálnak, akkor nem kell velük beszélni... Egyébként senkinek semmi köze nincs ahoz, hogy a barátnőd milyen telefont kap és mebbyiért... Nagyon szép barátnő az olyan aki, kibeszéli a barátját a háta mögött... Igazából jogosan haragszik rád, ha kiforgatták a szavaidat, ha nem... De ha tényleg a legjobb barátnőd és őis ezt vallja rólad, akkor bocsánatot kérsz tőlle, elmondod neki, hogy mit mondtál és hogy nem akartad megbántani és hidd el, megérti majd és megbékél, most pár napig (max hétig) mosolyszünet lesz, de utána rájön, hogy te vagy a legjobb barátja... De addig is meg azután is kerüld a barátnőd kibeszélését és ha olyan beszélgetésbe kerülsz inkább véd meg... Ha jó barátnője leszel, akkor nem lesz semmi gond!!! :) Szurkolok, hogy rendbe tud hozni... :)

2015. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Aki keveri a szart ne beszelgess vele. En az ilyen ismeroseimet letiltom facen is, es ha mondjuk beszelgetek valakivel, es o is odajon, azonnal kitalalok vmit, h most bocsi mennem kell... szoval kerulom mint ordog a szenteltvizet...

2. Mas ertektargyairol, ha tudod is mennyibe kerul, tagadd le, nem a te dolgod. "Nem tudom" ennyi a valasz...

3. Ha van egy emberi kapcsolatod, es ketten csinaltok valamit, vagy bizalmasan mond valamit a maganeleterol akkor az nem tartozik ra egy harmadik szemelyre. Ha erdekli valami kerdezze meg szemelyesen.

4.ha valamit elrontottal, sohanem keso bocsanatotkerni a masiktol.es tudatni vele, h fontos a baratsagotok szamodra...

2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KOszi a valaszokat!!!!
2015. jan. 10. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!