Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találok új barátokat...

Hogyan találok új barátokat Pesten, ha most odaköltözöm? 30F

Figyelt kérdés
Vidékről költözöm Budapestre idén márciusban, munka miatt. A jelenlegi városomban aktív ember vagyok, sok ismerősöm van, imádom az emberek társaságát. Nagyjából minden este vágyom arra, hogy valakivel sétáljak, motorozzak, kerékpározzak, főzzek. De Pesten senki ismerősöm nincsen, félek, hogy majd belepusztulok a magányba. Nem szexuális kapcsolatot keresek. Mit javasoltok?
2015. jan. 26. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos ott is lesznek kollégák, akikkel szépen össze tudsz barátkozni.

Ha szeretsz főzni, vannak ilyen "élő Stahl konyhája" rendezvények, hogy elmennek az emberek, kapnak hozzávalókat és van egy szakács aki mutatja mit hogyan kell csinálni. Persze némi térítés ellenében, ezek általában tematikus dolgok. Pl orosz konyha, japán konyha, stb.

Kerékpározás, motorozás -> már kereshetsz is mondjuk fb-on ilyen csoportokat, ott is lehet barátkozni.

Pesten a Belvárosban biztos, hogy minden este van ingyen vagy pici pénzért valami olyan rendezvény, ami érdekelhet. Koncert, színház, workshop, akármi... Ha ennyire társasági ember vagy, biztosan feltalálod magad, még ha egyedül kell odamenned egy ilyenre, akkor is :)

2015. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jó ötletnek tűnik. :) Véletlenül sem szeretnék belefutni ilyen netes barátkeresőkbe, ahol végül kiderül, hogy valami homoszexuális próbálkozóba futottam bele :)


Facebook csoportokra rákeresek :)

2015. jan. 26. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Motoros, kerékpáros klubok léteznek, amikhez bárki csatlakozhat.. Eljárhatsz főzőtanfolyamra, így fejlődhetsz és ismerkedhetsz is, és ahogy az előző válaszoló írta kolegákkal is haverkodhatsz.
2015. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kollégáktól félek előre, mert idősebb informatikusok közé megyek, szóval nem lesz egyszerű a munkahelyi barátkozós téma :)


Én is infós vagyok, de nem az otthonülős kocka fajtából. Jelenlegi kollégáim elég befordult emberek, bár remélem ez oktalan előítélet lesz, amit sikerül hamar eldobnom :)

2015. jan. 26. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szeretsz kondiba járni vagy futni, keress csoportokat, biztos hamar megkedvelnek, ha jó fej, normális vagy.
2015. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!