Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új osztálytárs, félek hogy...

Új osztálytárs, félek hogy elveszi a legjobb barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lány csak fiúkkal barátkozik,újabban az én legjobb barátom társaságával. Nem tudom miért,de már pánikszerűen félek attól,hogy valahogy elveszi tőlem a legjobb barátomat,aki amúgy azt mondta a csajról hogy hasonlít rám.

2015. febr. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Te is barátkozni vele. Gondolj bele milyen lehet neki egy új osztályban egy rakat ismeretlen diák között. Természetes, hogy próbál ragaszkodni emberekhez.
2015. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátot nem lehet "elvenni". Egy ember nem fogy el, több barátja is lehet.
2015. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elveszi??? Nem a tulajdonod, azzal barátkozik, akivel akar.
2015. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cicamica2010 válasza:
Nem fogja ne aggódj ha sikerül neki akkor meg is érdemli akkor nem is voltatok igaz barátok sohasem!!De ha nagyon megakarod tartani akkor barátkozz össze vele és utána koptasd le sok sikert :)
2015. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudja „elvenni"!!! Ên is voltam ilyen esetben és a barátomnak választania kellett.

Nálatok is biztos megoldjátok!!! Sok sikert!

2021. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!