Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tettek volna a helyemben?

Mit tettek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy jó barátom, hetente, 2 hetente mindig találkoztunk. Buli, motorozás, strand, stb. Mintha a testvérem lenne. Mióta lett barátnője sose ért rá. 1(!) év eltelte után akart összefutni először. Ti ezt, hogyan reagálnátok le?

Én elküldtem a f&szra.


2015. ápr. 2. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért írod ki folyamatosan ezt a kérdést? A múltkor az anyjába küldted el.
2015. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hetente-két hetente találkoztatok. Az nem olyan sok (nem minden nap). Ha lesz párkapcsolatod, akkor a barátságok háttérbe szorulnak - ez van, én is tapasztaltam. De attól még, hogy van valakid, lehet (kellene) időt szakítani a régi barátokra is.

Gondolom vége lett a kapcsolatának. Ilyenkor a legtöbbet újra előveszik a régi haverokat.

Szerintem mondd el neki, hogy ez neked baromira rosszul esett, hogy csak olyan barátként tekint rád, akit bármikor előhúzhat, aztán eldobhat.

Utána pedig ne foglalkozz vele. Különbeket találsz nála.

2015. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!