Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok paraszt? Nagy parasztság volt most ez? Mit gondolhat? Vagy most jól tettem? L

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősöm megkérdezte egy ilyen olvasókörös csoportban, hogy mit kell elolvasni, leírtam neki és annyit írt, hogy "ok", én erre visszaírtam, hogy "Semmi köszi? xd :P :D", ő erre írta, hogy köszi, én meg írtam, hogy "Na azért xd am nincs mit". Elmeséltem ezt egy barátnőmnek aki mellesleg a fiúnak a barátja is, ezt beszéltük a barátnőmmel:


Barátnőm:

Te hülye vagy xddd


Én:

? xddd


*Mert? xddd


Barátnőm:

mi okból kérted számon?


Én:

Hát megköszönhette volna xd


Barátnőm:

de attól még ez így nagyon gáz volt xddd


Én:

most utólag már én is bánom xddddd


Barátnőm:

egyszer nem tudom mit csinálok veled xdd


Én:

xddd


Barátnőm:

máskor gondold át 6x hogy mit írsz neki


Én:

okés xdddd


legközelebb inkább semmit xdd


Barátnőm:

lehet ez is egy jó ötlet xddd


Másik barátnőmmel ezt beszéltem (neki is elmeséltem):


Én: végigolvastad?


Barátnőm: igen xd


jó flegma volt XY (fiú neve) :c


Én: nem inkább én voltam a hülye? xdddd


Barátnőm: nem. meg kellett volna köszönnie. ez alap illemszabály


Én: Barátnőm meg lehülyézett engem xddd


Barátnőm: lehet hogy nem kellett volna szóvátenni, de nem róhatja fel neked, hogy kikéred a tiszteletet ami neked jár.


hű, olyan mintha egy besavanyodott vénasszony írta volna XD


Én: Na köszönöm én is így gondolom


xDDDDD


:'D


Barátnőm: de attól még én így tartom helyesnek.


Ti mit gondoltok? 13/L (A fiú meg 16 éves)



2015. ápr. 4. 13:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért tartottam magam parasztnak kedves # 10-es mert azért ilyet nem illik mondani, hogy "Semmi köszi? xd :P :D" aztán meg miután leírtam ezt írta, hogy "köszi" én meg erre még odaírtam, hogy "Na azért xd am nincs mit". Kicsit hülye voltam meg még az is vagyok szerintem. :D Nem tudom már ki mondta de a lényeg, hogy egyik barátom/barátnőm (de szerintem barátom) akkor amikor meséltem neki ezt, hogy "Ne rágódj ezen! Nem hiszem, hogy a csoportban ez bárkinek is szemet szúr." De aztán lett olyan akinek szemet szúrt. >< Egy csajnak, de vele nem voltam jóban, most sem mondom, hogy jóban vagyunk de azért már jobban vagyunk mint voltunk. Facebookon, chaten kötött belém ráadásul, hozta a színvonalat :"D Élőben nem kötözködik. xd A csoportba már nem merte volna leírni szerintem :D annyi esze van. Nem hülye a csaj de nem is valami okos. Jobb tanuló nálam de attól még nem valami okos. Pl. volt, hogy több dolgot is feltételezett rólam és egyik feltételezése se volt jó xd Nem voltak igazak. Szerencsére nem osztálytársam, eggyel felettem jár szóval úgy 1-2 évvel idősebb kb. Mert én normálisan mentem iskolába, ő meg lehet késett egy évet (nem tudom) és akkor 2 évvel idősebb. Na mindegy, már nem izgat a téma, eltelt azóta sok idő. Nem tartom már magam parasztnak, az akkor volt, de akkor sem sokáig. Azért is aggódtam túl ezt a dolgot mert tetszett a fiú, sőt talán azt is mondhatjuk, hogy szerelmes voltam belé, én úgy éreztem, sokat gondoltam rá, kb. 9 hónapon keresztül odáig voltam érte de már nem, ez is elmúlt. :D Én nem tudok valakit sokáig szeretni ha az az ember nem szeret viszont. Akkor keresek mást és ennyi xd Meg 13 évesen szerintem nincs is annyira szüksége párkapcsolatra az embereknek bár én szeretnék barátot de úgy gondolom, hogy majd ha itt az ideje lesz barátom. Még talán nincs itt az ideje. Meg az lehet baj, hogy nekem az idősebb fiúk tetszenek mostanában. Ilyen 2-3 évvel idősebbek de akár lehet 4 is vagy max. 5 de azt én már kicsit soknak tartom.
2015. júl. 11. 14:45
 12/14 anonim ***** válasza:
azelso "xd :P :D" utan ereztem nem vagy tobb 13nal.amugy nem parasztsag, ebben a korban elmegy, hogy minden hulyeseget igy felfujtok
2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Akkor keresek mást és ennyi xd Meg 13 évesen szerintem nincs is annyira szüksége párkapcsolatra az embereknek bár én szeretnék barátot de úgy gondolom, hogy majd ha itt az ideje lesz barátom. Még talán nincs itt az ideje. Meg az lehet baj, hogy nekem az idősebb fiúk tetszenek mostanában. Ilyen 2-3 évvel idősebbek de akár lehet 4 is vagy max. 5 de azt én már kicsit soknak tartom."


Furcsa volt ezt így visszaolvasni. :D Na végül már van barátom, 2 és fél évvel idősebb nálam tehát ő 16, március 19.-én lesz 17, én meg január 4.-én leszek 14. De ő nagyon rendes, nem akar megfektetni illetve megakar de nem most hanem minimum 16 évesnek kellene lennem, ha előbb kérném nem dugna meg azt mondta mert még fiatal vagyok, mondtam neki, hogy:


"Én 19 és fél és 20 éves korom között szeretnék lefeküdni veled De nem várnál úgy se rám :/"


Ő: Sebaj, én várok :) legalább annál élvezetesebb lesz, mikor eljön az idő :D Amúgy régebben meg még az kérdezted, lehet-e ha 16 leszel :D


Én: Változott a véleményem :P De amúgy te meg változni fogsz ha idősebb leszel és lehet nem bírsz majd várni és még a végén emiatt fogunk szakítani :/


Ő: Biztos, hogy várni fogok :) Emiatt pedig akkor se szakítanék, ha nem bírnék várni :)


Én: Akkor mit csinálnál? :D


Ő: Vágyakoznék utánad amit max pár fehérneműs kép is kielégítene, s ezzel le van tudva az egész :D


Én: Láthatnál meztelenül is akkor csak nem dughatnál meg de az meg kínzás lenne, nem?


Ő: Nem, mert szerintem 5 év múlva se fogsz magadról alsóneműs képeket küldeni naponta :)


Én: Hát naponta nyilván nem. :D De most az ha nem fehérneműset hanem meztelen képet küldenék magamról majd akkor az nem lenne kínzás, hogy képet látnál de még nem dughatnál meg?


Ő: Az se, mert legalább látnám szépséged, azzal én már meg is lennék :) De ne igyál előre a medve bőrére, ahogy én ismerlek, lehet már 17-18. életévedben sor kerül rá, lehet :D


Én: Lehet mondjuk :D Lehet inkább 18 és fél és 19 éves korom közé tegyük de ez még nem biztos :D


Ő: Ezért mondom, rengeteg idő van addig, ki tudja hogy döntesz a végén :D


Ezt nyilván neten beszéltük ezért olyan pontos a megfogalmazás. Ezt az egészet mondjuk nem tudom miért írtam le de lényeg, hogy happy end van. :D

2015. aug. 24. 10:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Jézusom.........
2015. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!