Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a vélemény az online...

Mi a vélemény az online ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Csak baráti. Nem online pasizás meg csajozás. :D

2015. máj. 7. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok elmosva tőle. Az emberi kommunikációnak alapvető része a szemkontaktus. Innentől nekem bukik a mutatvány.
2015. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem online. Személytelennek tartom.
2015. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem voltak és vannak kizárólag online barátaim, de gyakorlatilag semmi értelme, mert a barátokkal elmegyek programra együtt vagyok velük stb. Itt meg maximum beszélgetni lehet, korlátozott körülmények között. Lesz ameddig lesz, de újat biztos nem keresek soha többé neten.
2015. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem olyan furcsa. velem mindig az történik, hogy beszélgetek valakivel így egyszer, aztán kész vége, soha többé nem beszélünk. szerintem a való életben, munkahelyen, iskolában, stb. ezerszer könnyebb ismerkedni, és ha nap, mint nap látod, akkor a kapcsolatot is könnyebb fenn tartani
2015. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:
78%

Az online kapcsolatteremtés egy jó alap. Sokan neteznek sok helyről.

Én szoktam neten ismerkedni, viszont, ha komolyan gondolom az egészet (akár baráti, akár akármilyen), akkor a találkozás elengedhetetlen.

2015. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, e-mailben tartjuk a kapcsolatot. Soha nem találkoztunk, és valószínű sokakkal nem is fogunk. De a technika már megengedi akár a szemkontaktust is. A gmailon van lehetőség látni is videón keresztül. Így megismerhetem családját, lakóhelyét és sok mindent. Persze vannak akik új telefonról próbálnak ismerkedni, és ha lejár az ajándék adatforgalom, megszakad a beszélgetés. De én leveleiket nem törlöm, mert ki tudja, talán valamikor még megtalálja valahol a címet, és folytatni akarja.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz kérdés, mert az egyik oldalról azt mondom, hogy ez egy jó dolog, hogy az interneten találhatunk barátokat, más részről viszont nagyon negatív, ha élőben nem tudunk kialakítani igazi barátságokat. Aki ügyes, az biztosan talál magának a neten jó barátokat, de nekem sosem ment. Csak élőben tudok barátkozni igazán.
2015. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!