Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ezzel a barátommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akivel pár hónapja összekaptunk, most pedig megint kibèkültünk.Mikor rosszban voltunk, új barátokat is szerzett, akiket èn nagyon utálok.Velem is szokott beszèlgetni, ha programra hívom akkor egyből azt mondja hogy igen, igaz, nagyon is gyorsan bèkültünk ki.Nagyon zavar, hogy ezekkel a barátjával többet van ès többet foglalkozik vele, mint velem.Egyèbkènt èn voltam ( vagy vagyok) a legjobb barátja a veszekedès előtt is.


Hogy èrhetnèm el, hogy velem többet foglalkozzon?Elkène ezt neki mondanom? Ha igen, akkor mègis milyen formában, felvezetèssel, hogy nekem jó legyen ès elèrhessem amit szeretnèk?Mit tanácsoltok?



2015. máj. 22. 18:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem elmondhatnád neki hogy nem kedvele az illeőt akivel van (nem tudom mért nem kedveled) de lehet hogy jobban meg kéne ismerned és lehet hoy belátnád hogy igazából jó fej is tud lenni. De ha nem akkor is elkéne mondanod mert akkor az olyan mintha a legjobb barátod elött titkoloznál és ha igazán jó barátok vagytok megfogja éerteni hogy nem kedveled az új barátját.
2015. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy barátság attól lesz az, mert megbeszélitek, hogy az legyen.


Igazából ez a gyakorlatban pont fordítva szokott történni.


Tehát van egy kapcsolat, aztán jön az élet, ilyen összeveszésekkel, meg új barátságokkal, és hogy ezek hogyan alakulnak, az dönti el, hogy ez a kapcsolat barátság e, vagy nem.


Szóval ezt így kikényszeríteni, meg "elérni" hogy veled többet foglalkozzon, nem lehet.

Vagy lehet, hogy valahogy lehet, csak abba bele lehet szarni, ha az nem magától működik, hanem így.

2015. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...már csak az is azt bizonyítja, hogy rossz az elméleted, mert ahogy a mondás tartja, ...embert barátjáról!


Ami azt jelenti, hogy ha arrafelé halad az élete, olyan az értékrendje, hogy az általad utált emberekre több energiát áldoz, annak oka van.

És ez az ok az, hogy más dolgok a fontosak nektek.


Ezen nincs mit beszélni.

Látni kell a történéseket.

És ez alapján dönteni, hogy ez barátság, vagy az lehet valamikor, vagy ennyi volt.

Az 100%, hogy "kilobbizni" nem lehet egy barátságot.

2015. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarjátok mondani,hogy ez az ember nem is tart a barátjának? Az èrdekessèg az, hogy ő is utálta,csak az az ember elèrte valahogy, hogy megszeresse.Megbeszèltünk egy programot, ott tudunk majd beszèlgetni nemsokára, meg keres is a barátom rendszeresen, csak mindig rosszul esik, ha annyit vannak együtt.Règebben engemkedvelt a legjobban toronymagasan, de úgy látszik most vele van sokat....Arra is gondoltam, hogyha ugyanazokat csinálnánk pont mint règen akkor csak rájönne hogy èn fontosabb vagyok neki...a kibèkülès felè is ő lèpett először, ebből arra következtetek hogy fontos vagyok neki, ráadásul a mi barátságunk 4szer annyi ideje tart, mint azzal a gyerekkel neki.Akkor mègis mi lenne a helyes lèpès? Legyek vele olyan, amilyen mindig is szoktam, kedves jófej, meg beszèlgessek vele sokat ès lehet hogy a javamra dől el a dolog?
2015. máj. 22. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy mondjam el neki, hogy mennyire fontos nekem? Igaz, azt elfelejtettem h èn szinte sohase kerestem, inkább ő próbált èlőbe beszèlgetni, èn csak párszor irtam nekè neten.
2015. máj. 22. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, hogy neked nem is a barátság lazulása fáj, hanem az önérzeted csorbult, mert a barátod már nem viselkedik veled alázatosan és csak annyit ad bele, amennyit te is nyújtasz.. :D Hát ezt megérdemled akkor. Ne őt izélgesd, hanem te változtass, az egyoldalú kapcsolatokat mindenki elunja egyszer.
2015. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!