Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetne/barátkozhatn...

Hol ismerkedhetne/barátkozhatna egy 13 éves lány? (iskola nem jo)

Figyelt kérdés

Volt már ilyen kérdésem de csak üzeneteket kaptam, valaszokat nem. aranyosak vagytok, hogy pazarolnátok rám időt és írnátok de ez igy nem az igazi.:( viszont nagyon megkoszonnem ha irnatok helyeket ahol ismerkedhetnek BARÁTSÁG céljából.

Iskola kilőve, magántanuló vagyok + nemsoká itt a nyár.

Nem szeretném az egész nyarat egyedül tölteni.:(



2015. máj. 28. 17:09
 1/7 vfrtom ***** válasza:
Érdeklödési körödnek megfelelö nyári tábor, ott bármi összejöhet.
2015. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ^^ igen ezen en is gondolkodtam. Esetleg meg valami otlet?:) ami nem feltetlenul nyarhoz kapcsolodik:D
2015. máj. 28. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
iratkozz be valamilyen taborba vagy szakkorbe a nyarra, peldaul festes / rajzolas / ijjaszat / lovaglas / bringazas / sportolas / sima nyari tabor, es hidd el, ott talalni fogsz baratokat. a kozos erdeklodesi kor mar eleve egy jo kiindulasi pont.
2015. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van valamilyen korodbeli ismerősöd, akkor vele is megbeszélhetsz egy olyan találkozót, ahová a többi ismerőse is eljön, így lehet, hogy valakivel jóban leszel. Rokonok (pl. közelebb lakó uncsitesók) is jók, nekik is lehetnek olyan barátaik, akik neked is szimpik. :)

Kimész a parkba/strandra, és ha látsz egy szimpatikusnak tűnő embert vagy társaságot, akkor nyugodtan menj oda. Ha pl. labdáznak, akkor kérdezd meg, beszállhatsz-e te is, ha kutyát sétáltat, kérdezd meg, megsimogathatod-e, ha neked is van háziállatod, akkor már van közös témátok is.

Járj el egy-két koncertre (nem kell nagy dolgokra gondolni, mivel itt a nyár, nyomják a falunapokat, városnapokat is majd később, most meg gyereknapok mennek, ilyen helyeken is szoktak lenni, vagy bárhol ilyen kültéri eseményen, ahová akár ingyen is be lehet menni), a közös rajongás is jó kezdőtéma tud lenni.

De a tábor is tényleg jó dolog. :)


Remélem, tudtam segíteni, ha esetleg jut eszembe még valami, akkor még írok. :D


14/L

2015. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) ismeros nincs:/
2015. máj. 28. 23:18
 6/7 anonim válasza:
én is hansonló helyzetbe vagyok kicsit szerintem is menny el táborba ott sok új embert ismerhetsz meg :)
2015. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom!:) sok sikert:D
2015. máj. 30. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!