Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőt lehet találni...

Legjobb barátnőt lehet találni huszonévesen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a külsőből indul ki mindenki, első blikkre ítél, de az emberek többsége nem tehető be egy dobozba. Az élet nem olyan, mint egy amerikai film, hogy vagy szép, de buta, vagy okos, de unalmas, stb.


Találhatok magamnak ilyen jó barátnőt?


- ateista/nyitott gondolkodású/toleráns (szerintem ezek összefüggnek)

- szeret olvasni, érdeklődő

- lehet vele múzeumba és kiállításokra menni, de moziba és vásárolni is

- beszél angolul (nem kell neki fordítani, magyarázni, tudunk együtt filmeket nézni)

- nem mindene a külseje, de érdekli, hogy magához képest jól nézzen ki (lehet pl. 150 kilós vagy kapafogú, de mondjuk rajong a körömlakkokért, krém összetevőkért, stb.)

- tud "gusztustalan" is lenni

- nem lenéző

- nagyon szeret nevetni



2015. máj. 28. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért elég sok ilyen lány van, amit te felsoroltál.

Mondjuk én 19 vagyok, az angolon kívül az összes illik rám, bár az is igaz, hogy nem olyan különleges képességeket kértél, no mondjuk az is, hogy a barátságot nem feltételekhez kéne szabni.


Huszonévesen már kicsit nehezebb barátokra szert tenni, de egyáltalán nem lehetetlen. : )

2015. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy legjobb barátnőt kritériumok alapján kéne keresned..Valószínű az elvárásaid miatt nincs legjobb barátnőd.
2015. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És esetleg lehet barna a haja? Vagy csak szőke és vörös lehet a legjobb barátnő haja?:O vicc vagy.
2015. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem olyan specifikus tulajdonságok. Elég átlagosak.
2015. máj. 28. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Te egy hozzád hasonló "jó barátnőt" akarsz. És ne add be hogy nincs az a szándékod hogy utána nem akarnál vele összejönni. Leírtad az "idálod". Te nem barátot keresel...hanem egy olyan személyt akit kisajátíthatnál magadnak.
2015. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha pl. utál várásolni, a múzeumok meg nem érdeklik, már kiesett a pixisből? Jézusom hova jutunk...
2015. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, legjobb barátnőt keresek.

(Én is lány vagyok.)


Volt ilyen barátnőm, és remekül megértettük egymást.

Más barátnőimmel nem.

2015. máj. 29. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz kritériumok, igazából a normális lányokra koncentrálódik a leírás, vegyítve a saját érdeklődési köröddel. Ha gondolod írj, én szinte bárkivel szívesen barátkozom, aki értelmes és szívesen barátkozik velem:)
2015. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne a tulajdonságai alapján keress "legjobb barátnőt". Lehet, hogy az általad felsorolt tulajdonságokkal nem fog rendelkezni, de egy csomó mással igen és még az is előfordulhat, hogy te fogsz hozzá idomulni.

Én a legjobb barátnőmmel 30 éves koromban találkoztam. Sok mindenben hasonlítunk (élethez való hozzáállás, erkölcsi alapelvek), de egy csomó mindenben különbözünk, más a temperamentumunk, más hobbink van és mégis el tudunk tölteni akár napokat együtt anélkül, hogy unatkoznánk.

2015. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!