Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan bírjam ki a nyári...

Hogyan bírjam ki a nyári szünetet a legjobb barátnőm nélkül?

Figyelt kérdés
Jön a nyári szünet.. Nem tudom,hogy foom kibírni nélküle azt a 3 hónapot.. Én is egy másik helyen élek,és ő is. Hogy bírjam ki?
2015. jún. 11. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapot nagyon nehéz, de csak 2,5 hónap. Azt meg fél lábon is:D
2015. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo.. Arra gondoltam,hogy levelezhetnénk..
2015. jún. 11. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Internet vilaga? vegigbeszelgethetitek az egesz napokat facebookon,elmehettek egymashoz par napra,de ket es fel honap nem a vilag,gondolom mindkettotoknek vannak a sajat lakhelyeiteken is baratai. hany eves vagy?
2015. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj uj emberekkel. Nem jo ennyire fuggeni valakitol.
2015. jún. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs Facebookom,és neki sincsen.. Nem tudunk átmenni Tóalmásra,nincs kocsi,busszal meg semmi kedvem.. Amúgy 11 vagyok.
2015. jún. 12. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, még egy fiatal, akinek csak a rinyálás megy, de az nagyon.

Buszozni nincs kedved? Facebookra regelni nem megy? Hát akkor ülj egy sarokba és sajnáld magad. Tudod az életben általában úgy működnek a dolgok, hogy ha valamit akarsz, akkor tenni kell érte. Egy nyári szünet alatt pár buszozást túlélni nem olyan nagy ár, de ha annak érzed, akkor meg is érdemled.

Mondanám, hogy levelezzetek, de ezzel a habitussal a tollat se emelnéd fel úgyse, és ha mégis megírsz egy levelet, a postáig se jutsz el, mert nincs kedved ahhoz se.

Egyébként van millió meg egy lehetőség. Email, telefon, találkozzatok köztes helyen vagy akármi. A maradék időben meg nyugodtan lehet más emberekkel is lenni, nem fog elvinni a rendőrség.

2015. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!