Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha a legjobb...

Mit tennétek, ha a legjobb barátnőtök ezt írná nektek?

Figyelt kérdés

Az előzmény az volt, hogy van egy osztálychat-ünk, amibe nem vagyok benne, mert semmi értelmes dologról nem beszélnek. A barátnőm tegnap elküldte nekem, ahogy az egyik osztálytársam kibeszélt ott (nem vagyunk túl jóba, mert nem szeretem a menőzős embereket). Utána elkezdett nekem róluk beszélni. Én meg mondtam, hogy ne beszéljünk már róluk, mert mi értelme és nincs kedvem ezekről beszélgetni. Erre ezt írta nekem: - Emlékszel amikor azt mondtam nem vagyunk legjobb barátok, mert nekem a lelki társam lesz a legjobb barátom? Es te erre azt mondtad nem tudhatom hogy nem vagyunk-e lelki társak. Hát mostmár tudom, hogy biztosan nem vagyunk azok.

És ezeket AZÉRT mondta, mert állítólag nincs komoly témánk, de miért ne lenne? És hogy nekünk csak akkor lehet komoly témánk ha kibeszélünk másokat. De szerintem ez nem komoly téma. És miért baj ha többet hülyéskedünk és poénkodunk, mint komoly témáról beszélünk. Tudok komoly is lenni, de nem akarok folyton az lenni. Tehát ezzel az üzenetével nagyon megbántott, sírtam is, kikapcsoltam a telefonom és a gépem is. Amikor pár óra múlva visszajöttem azt mondta, hogy nem jön holnap moziba, én erre mondtam, hogy oké. Erre elkezdte, hogy NEKEM mi bajom van, mondtam, hogy megbántott azzal amit írt. Aztán írta nekem, hogy elmegy velem moziba, ha szépen megkérem. Én erre mondtam, hogy nincs kedvem menni. Aztán a többi nem érdekes, én továbbléptem, volna ma ezen, de amikor fel akartam hívni, hogy elmeséljek neki valamit, direkt nem engedte és elkezdte felemlegetni a tegnapi dolgot, hogy elrontottam azt a napját is és a mait is. Ti mit csinálnátok a helyemben? Utálok veszekedni, ilyenkor általában nem válaszolok. Nekem nagyon rosszul esik az egész és nem érti meg... (köszi, ha elolvastad:))



2015. jún. 12. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hagynám, hogy főljön a saját levében, aztán ha lenyugodott majd keres. Ha nem, akkor nem.

Neked van igazad amúgy. Szerintem sem olyan izgi dolog kibeszélni másokat, sőt ne is tett,mert ilyen barátnő mellett a titkaid és a másokról alkotott véleményed sem lesz biztonságban.

Szóval hagyd őt pukkadozni, ha meg neki az a menő, hogy beszéljünk ki másokat, akkor hajrá. Te sokkal értelmesebbnek tűnsz ennél.

2015. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember nem a barátod, hanem az elnyomód -akarna lenni és lesz is, ha te továbbra is hagyod neki.
2015. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ott kell hagyni a francba, sose volt a barátod se nemhogy a legjobb. Lehet, hogy egy ideig magányosnak èrzed magad de leaz majd új barátod, nem kell a hulladèkkal beèrni.
2015. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom barátja az én barátom is.

A te barátnőd barátnője azoknak, akik neked antipatikusak.

Érzed az ellentmondást?

.

Barátnőd tagja annak a csoportnak, akiket nem szívelsz. Ott rólad rosszet mondanak, "barátnőd" nem az illetőt állítja le, hanem elmondja neked azt, amit az illetőtől nem lennél hajlandó meghallgatni.

Persze, neked barátnőd, megosztasz vele olyat, amit másokkal nem.

.

Ez olyan, mikor valaki azt hangoztatja:

"Nem vagyok pletykás, nem mondok senkiről rosszat!

Ami rosszat/kitaláltat tudok, csak Julis néninek árulom el a piacon, ő majd elmondja mindenkinek!"

.

Tartsd meg mostani barátnődet még sokáig, sőt szerezz melléjük 2÷3 ugyanilyet! Nem lesz szükséged ellenségre!

2015. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret teged.

Lehetseges, hogy a tegnapi napon rossz napja volt, valami olyan tortent vele, amit nem akar elmondani, mert hat eltaszit magatol embereket, falat epit maga kore, TUDOD.

2015. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!