Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul érzem magam e...

Nagyon rosszul érzem magam e miatt. Sokszor találkozom a legjobb barátnőmmel itt-ott mikor ott vannak a közös ismerőseim, és mindig csak a barátnőmhöz beszélnek, hozzám egyáltalán nem. (a többi lent? )

Figyelt kérdés
Van mikor sértegetnek is. A barátnőm persze megvéd, de ez nem sokat ér. Mindig úgy érzem hogy ő milliárdszor jobb nálam és sose leszek megfelelő senkinek sem, mindig utálni fog mindenki és ha az utcán is valaki megnéz egyből arra gondolok hogy azért néz mert nagyon csúnya vagyok. Mi erre a megoldás?

2015. jún. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Voltam olyan helyzetben mint a barátnőd-sőt kisérteties a hasonlósá az írásod alapján, mert mindig velem beszélgettek és hozzám fordultak az emberek, és nem a barátnőmhöz, aki nem más mint az ellenségem.

Őt is útálták mint téged, és vele is út-áltak beszélni az emberek, sőt többszőr is kértek hogy ne vigyem magammal-mint az irásodban, de én vittem, és tőrődtem vele, enni adtam neki amikor nem volt mit ennie,fizetést adtam neki mikor nem volt munkahelye, oda adtam neki mindenemet, és a leggaládabb legsúnyibb, egyik leggonoszabb ellenségem lett, bár hála Istennek agyilag nem változott semmit, sőt, így ez nekem mindig is előny..


Szóval hagyd szépen a barátnődet békén, és szépen búcsúzz el tőle addig, mig ugyanoda nem fogsz jutni mint az én "kedves" ellenségem-az irigység miatt.

2015. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
1+Jah és kirugtam az illetőt, amikor minden bizonyiték a kezembe került róla.És ki sikitozott és örjöngött? no ki: hát ő-és nem én:)
2015. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő próbál velem törődni látom rajta, de nem tehet róla hogy őt mindenki szereti, engem meg utálnak..:')
2015. jún. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!