Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki megkérni a barátaimat rá...

Ciki megkérni a barátaimat rá hogy ne közösködjünk ivásnál?

Figyelt kérdés

Barátaimnál az lett mostanában a bevett szokás hogy ha beülünk valahova mindig mindenki fizet egy kört.

Most megyek majd kirándulni velük de kiakarok maradni ebből. Kicsi szűkölködöm. Egy kört (4fő) fizetnék már el is menne az összes pénzem. Másrészről meg nem is fogyasztok olyan tempóban mint ők. Nekem elég egy éjszaka egy két sör. Sokszor már kerültem olyan helyzetbe hogy nem kértem többet de én fizettem szintén mindenkinek és mindig rosszul jöttem ki anyagilag egy ilyen találkából. Ez ciki ha szóvá teszem előttük hogy nekem ne fizessen senki semmit mert ergo én sem akarok nekik fizetni?


2015. jún. 21. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen jó a viszonyok.

Én pl. nem is mennék, ilyen esetben.

2015. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg barátok, akkor megértik a helyzetedet. Én nem kertelnék, konkrétan megmondanám, hogy most sajnos nincs erre pénzem. Az én barátaim meg szokták érteni, nálunk sosincs gond abból, ha valaki épp szűkösebben él.
2015. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem mindenki fizet egy kört. Ha beülünk 5-en akkor mindig van valaki aki gyökkettővel iszik, valaki már rég megitta, valaki meg egyet kortyolt bele.
2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem ciki. Mondd azt, hogy nincs most lovetta, de ha valaki el van eresztve téged meghívhat. Nem gáz.


Nekem ha van pénzem, meg szoktam hívni másokat. Ha meg nincs, akkor elfogadom mások meghívását.

2015. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megkérem őket akkor erre.
2015. jún. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!