Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha elveszítettem a...

Mit tegyek ha elveszítettem a legjobb barátaimat?

Figyelt kérdés
Most maradtunk ki 8.-ból más suliba mennek... nincs közös témánk nem is beszélek velük egyátalán :(( Mit tegyek hogy jobban érezzem magam?

2015. júl. 9. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

1. hívd meg őket valahova, valamilyen közös programra, hátha személyesen könnyebben megtaláljátok a közös hangot. Ha nem működik, lehet, hogy nem is volt komoly.

2. szerezz új barátokat :)

2015. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgyse jönnének el már hívtam őket...nagyon bánt.

és hol szerezzek?

2015. júl. 9. 22:42
 3/7 anonim válasza:
A lehető leggyorsabban békülj ki velük. Én nem tudnék meglenni a barátaim nélkül.
2015. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesznek új barátaid!:)

Ha ők nem keresnek nem voltak igazi barátok.

2015. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. kommentelő: próbáltam, nem írnak vissza, de van egy olyan barátom akire mindig számíthatok :) ő van most csak nekem


4. kommentelő: talán igazad van, sőt tuti

2015. júl. 9. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna 4 évvel ezelőttről! :)

Amikor elballagtam ált. suliból, elveszítettem a "barátnőimet". Hirtelen nem volt közös témánk, közös programunk, így visszatekintve csak a suli tartott össze minket meg a kényszer, semmi más. Őszintén szólva ott sem igazán szerettem őket, mert gyerekesek voltak és állandóan ment a durci különböző okokért, szóval bohókásak voltak nem kicsit.

Amikor ekerültem a gimibe, úgy éreztem, hogy senkim nincs. Aztán a 10. osztályra már 5-ünk között kezdett kiforrni egy barátság. El sem mertem képzelni, hogy 5-en ilyen jóba lehet lenni, pletykálkodás és viták nélkül, őszintén, úgy, hogy tényleg szeretem őket, és nem csak kényszerből. Ez a barátság a mai napig tart (18 éves vagyok, most ballagtunk), és az őszinte nevetéstől, az őszinte ugratásokon át az őszinte lelki beszélgetésektől kezdve minden megtalálható nálunk!!! Itt végre önmagam lehetek, pedig 8.-os koromban azt sem tudtam, hogy ki vagyok...

Nem mondom, hogy itt nincsenek hibák, hiányosságok, nem járunk most sem össze hetente, vagy valami, de az tuti, hogy életünk végéig havonta egyszer-kétszer, gyerekkel vagy nélküle össze fogunk ülni és szeretni fogjuk egymást :)


Szóval ezt csak azért írtam Neked, hogy engedd el azokat a dolgokat, amik el akarnak menni, nehogy szánalmasba csapjon át a nagy erőlködésed. Nem is sejted, milyen jó dolgok várnak Rád!

2015. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :DD
2015. júl. 10. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!