Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Kilátástalan a...

Mit tegyek? Kilátástalan a helyzetem.

Figyelt kérdés

Sosem volt sok barátom, de mára még azt a keveset is elveszítettem. Nem vesztem velük össze, csak így egyszerűen ellaposodtak ezek a barátságok, nem keressük egymás társaságát. Egész nyáron nem beszéltem egyik barátnőmmel sem. Még van egy évem a középiskolából és rettenetesen félek attól, hogy szeptembertől senkim sem lesz.

Az igazság az, hogy nem töröm magamat azon, hogy újra rendben legyen minden, mivel teljesen más az érdeklődési körünk, semmiről nem tudok velük beszélgetni :/

Lehet csúnyán hangzik, igazából nem is bánnám annyira, ha már nem lenne több a középsuliból...de így...

De az egyedülléttől meg félek, teljesen magamra maradtam...


Mit kéne tennem? Szerezzem őket vissza? Nem tudom hogy hogyan :(



2015. júl. 12. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélgess velük.. Istenem, tudnám milyen csodára vársz mégis...
2015. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel velük a kapcsolatot újra.Irj nekik kérdezd meg hogy,hogy vannak? Majd úgyis alakul minden magától.
2015. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem fog, mivel nem tudok velük beszélgetni semmiről...

pont ezért laposodott el

2015. júl. 12. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kilátástalan helyzet? Tudod te mi a kilátástalan?Mondjuk például ha halálos beteg vagy,vagy nyaktól lefelé lebénulsz!!Igaz barát pedig nagyon kevés van xard le xarj mindenkire,aztán akinek fontos vagy az úgyis keres majd,legalább meglátod kinek számítasz és kinek nem!Sajnos az emberek nagy része érdekember valamint energiavámpír.
2015. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és keress inkább párt és alapíts családot amíg még megteheted,a barátnők nem sok mindenre valók,előbb utóbb csak rivalizálnak veled vagy szépen aládtesznek,nem ők lesznek akik jóban rosszban melletted fognak állni, hanem a családod!!
2015. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok még a családalapításhoz...
2015. júl. 12. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen dumálok veled.
2015. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!