Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy a Leauge of...

Lehet, hogy a Leauge of legends játék miatt veszítettem el a barátaimat?

Figyelt kérdés
Mióta a barátaimmal elkezdtünk játszani ezzel a játékkal,azóta nem vagyok egyenrangú velük,én vagy a béna,rosszul játszó ember..Egyszer viszont az egyiket legyőztem a játékban,és utána minden kifogással már a végén arra jutottunk hogy én egy ***** vagyok..stb...És a többi "barátom" is melléált..Most ez az utállak .szindróma van.. :$ 15/L
2015. júl. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek soha nem voltak a te barátaid. :D
2015. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta játszok ezzel a játékkal, egyre jobban utálom a lengyeleket. Persze a feeder magyarokat se hagyjuk ki a sorból. Azt is szeretem, amikor én vagyok az élettelen, csak mert jobban játszok náluk... :( A fél LoL már biztos utál a profizmusom miatt.
2015. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy játék.

Vannak, akik ügyesebbek benne, vannak, akik nem. Ettől még a valós életben nem feltétlenül viselkednek ugyan úgy. 15 évesen talán még picit komolyabban veszitek ezt, de 25 évesen én találkoztam a legnagyobb ellenséges klánnal véletlenül egy lokálban és elmarháskodtunk, majd meghívtuk egymást egy italra.


Mindazonáltal szerintem azok a haverok, akikkel kimentek sétálni, kirándulni, hétvégén szalonnát sütni, a vízpartra kavicsot dobálni, kutyát sétáltatni, városban lófrálni, bringázni, ilyen melegben a strandra közösen mentek stb, tehát nem a számítógép mellett, hanem élőben csináltok programot, azokkal nem lesz olyan problémád, hogy mekkora csillag-csillag-csillag vagy.

2015. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek a barátok mióta megkapták a gépüket ki sem mozdulnak..egy utcával lakik mellettem az egyik..Semmi ilyesmi. ._.
2015. júl. 18. 11:06
 5/5 anonim válasza:

Nekem is vannak ilyen haverjaim, akiknek hiába mondom hogy menjünk ki csinálni valamit, (akár csak hétvégén) ők inkább csak a lol előtt ülnek. Én is szeretek lolozni, de néha már sok, és inkább csinálnék valami mást. Arról nem beszélve hogy ők nem is laknak messze egymástól, és én hajlandó is lennék másfél órát utazással tölteni csak hogy néha csináljunk is valamit a kockuláson kívül. Kb egyetlen hely ahova megyünk az a Playit, de még arra is van aki azért nem jön mert inkább otthon kockul..xd


Ha emiatt megutálnak az nem a te hibád. Szerintem ne játsz ellenük mert úgylátom nem tudják elviselni ha vesztenek :D. Csak simán játsz velük együtt, esetleg ha nem tudsz valamit kérdezd meg tőlük, és akkor majd idővel nem gondolják majd rólas hogy rosszab vagy náluk. (Köztünk is volt aki sokkal később kezdte, jàtszott velünk, ha valamit nem tudott azt megkérdezte, és mára már nem hogy rossz játékosnak tartjuk, de örülünk ha velünk jön, mert egy jó húzóerő a csapatban :D

15/F

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!