Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám rendbe hozni a...

Hogyan tudnám rendbe hozni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel még januárban összevesztünk, és azóta nagyon keveset beszéltünk. Hiányzik, de látszólag ő megvan nélkülem, sikerült új barátokat találnia. Szeretném rendbe hozni a barátságunkat, de mind a ketten más személyiségek vagyunk. Ő inkább bulizó, lázadó, én inkább nyugodtabb vagyok. Hogyan tudnám rendezni a dolgainkat? (azt hozzá teszem, hogy tulajdonképpen miattam romlott el a barátságunk).

16.L (mindketten)



2015. júl. 21. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen jó viszonyban voltatok régen (legjobb barátnő, vagy annyira azért nem), a lényeg, hogy nem hiszem, hogy elfelejtett volna. Mindenféleképp neked kell kezdeményezni, írj rá, érdeklődj felőle, érezze azt, hogy fontos neked. Hívd el vhova, addig hívd, ameddig be nem adja a derekát (mivel lehet makacs lesz az elején). Bocsánatot is kérj tőle, amennyiben ez szükséges.
2015. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen csakis kettőtökön múlik, nemcsak rajtad.

Az egy DOLOG, hogy te közeledsz felé, bocsánatotkérsz, ismét közeledsz felé, de ha ő ezeket nem veszi jó néven, elutasitja vagy mit tudom én, akkor ez már veszett ügy.


Elsősorban is kezdd azzal, hogy bocsánatot késrz tőle egy fagyi mellett (ha épp szükséges-mivel irtad hogy miattad ment tönkre a barátságotok).

Utána kezdesz vele egyre többet beszélgetni: sms, chat, élőben... Közös nevezőtök lesz újra ezekből (vagy a régieket bővititek ki), majd el-el járkáltok ide-oda.

Illetve irtad azt, hogy eléggé ellentétek vagytok. Kétlem, hogy ő egyhamar lenyugszik, ezért te engedj az ő oldalára, törj egy kicsit ki ha megteheted.

Én pl 15 évesen buliztam először a barátom házibuliján(szülinapja volt), persze szigorúan határidőhöz voltam kötve.


Sok sikert! :)

2015. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KelemenVikii válasza:
szerintem mindkenképp kezdeményezz nála mert nem hiszem hogy te nem hiányzol neki még akkor is ha nem vagytok egyformák.egyébként én pontosan tudom hogy mit érzel mert én is így vagyok most hogy sok régi jó barátnőmet elvesztettem,részben mert más gimibe mentünk tovább és megszakadt a kapcsolat..15/L:)
2015. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!