Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hisztek a fiú-lány közötti,...

Ti hisztek a fiú-lány közötti, hosszan tartó barátságban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én próbálkoztam ezzel. De eddig minden fiú kikezdett velem és megharagudtak rám, amikor én nem akartam többet.
2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Egy idő után valamelyik mindig többet akar.

Ha magamból indulnék ki akkor hinnék benne, de hát én ugye ellenállhatatlan vagyok, és két perc alatt bárki belém zúg. :D

Szóval nem. Én csak remélem, hogy létezhet.

2015. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán. Saját magam és a lány barátaim kapcsolatából kiindulva nem. Ha szoros és hosszan tartó, akkor valamelyik fél előbb-utóbb többet szeretne.
2015. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon ambivalens erzeseim vannak ezzel kapcslatban.

Van egy lany baratom, akiben teljesen megbizhatok es ez vice versa. Es azon is tul vagyunk, hogy egyikunk tobbet akarta (pontosabban en). Most mar tenyleg csak szimpla baratsag van kozottunk, csak, hogy mindkettonknek van parja, igy picit ellaposodott a kapcsolat. De amikor talalkozunk, akkor mindig nagyon jol elbeszelgetunk, elszorakozunk. Szoval mar nem annyira szoros ez a baratsag mint volt azelott.

2015. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha a csaj szabad akkor nem mert, az ember megakarja szerezni magának. De ha már foglalt akkor van akinek rögtön elveszi a kedvét barátnál többet akarjon én bele se gondoltam. És igen létezik nekem 3 éves lány barátságom van úgy hogy csakis barátilag szeretjük egymást. De ahány ember annyi féle válasz. Ezt neked kell megtalálnod. A csaj volt már egyedül és párkapcsolatban is és úgy sem változott semmi.
2015. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már nem.
2015. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem, hiszen az egyik fél mindig többet érez a másik iránt puszta barátságnál.
2015. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Miután részem is van benne, persze.

Ez a "kötelező, hogy az egyik a másikba belezúgjön" meg egy nettó marhaság.

2015. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az egyik úgyis többet akar egy marhaság. Nincs benne semmi logika.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy van, de nagyon necces. A legtöbb esetben egy-kettő kivételével mindig az egyik mást érez. És aki azt mondja ez hülyeség az előbbi (csak! barátom) kategóriába tartozik. Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy csak ilyen van, de nagyon nagy az esélye. Kicsi a határ a szeretet és a szerelem között... Döntsd el magad ;) 17/L
2015. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!