Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan barátok, akik 1...

Vannak olyan barátok, akik 1 idő után nem cserélnek le valaki másra?

Figyelt kérdés
Lehet velem van a baj, vagy csak rosszul választok barátokat, de folyamatosan elhidegülnek, elfordulnak tőlem akiket éveken át a legjobb barátaimnak mertem nevezni, egyszer már megtörtént, és most érzem, ahogy újra megtörténik...

2015. aug. 13. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól választasz, vagy taszító módon viselkedsz.
2015. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak. Meg olyanok is, akiknek nagyobb szívük van, több embert képesek befogadni, magukhoz közel engedni.
2015. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg tudlak érteni. Velem is pont ez van:/ Én arra gondoltam, hogy lehet, hogy engem megunnak egy idő után. Vagy még az is lehet, hogy minél jobban megismer valaki, annál inkább menekülni akar tőlem, de ennek az okát nem tudom:D
2015. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen barátok. :D Nekem egy állandó barátom van, aki el is visel, mert taszítóan tudok viselkedni, főleg ha szeretem is az illetőt. A többi barátom jön megy, kinek éppen mikor veszem hasznát.
2015. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátkozunk? :)
2015. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, velem is megtörtént töbször is, pl iskolaváltásnál, vagy mikor elköltöztünk, egyszerűen csak elfelejtettem őket és őkis engem, de mindig szerzek új barátokat :)
2015. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!