Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elkéstem? Hogyan tudnék...

Elkéstem? Hogyan tudnék elindulni?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok. Az ismerőseim szerint intelligens, érett gondolkodású. De anno úgy alakult az életem, hogy se sportolni, se felsőfokú tanulmányokat végezni nem tudtam, és erősen önbizalom hiányos lettem. Ehelyett egy meglehetősen zárt munkahelyre kerültem, jellemzően női közegbe.

Most jött el egy olyan fordulópont az életemben, hogy ki tudnék nyílni. Nagyon szeretnék férfi barátokat, haverokat szerezni, szeretnék sportolni, tanulni, „bepótolni”, ami az elmúlt tíz évből kimaradt. Nagyon szeretném fejleszteni az angol nyelvtudásomat olyan barátokkal, akikkel angolul lehetne kommunikálni. Nagyon szeretnék olyan barátokat találni, akik intellektuális társak, akikkel nagyokat lehet beszélgetni. A hittudományok, a történelem, a természettudományok, a csillagászat, a külpolitika, mind érdekelnek, ha nem is vagyok mindben egyformán tájékozott. Sportok terén érdekelne a kondi, a foci, a tenisz, az úszás, a lövészet, a sakk, szabadidős tevékenységek terén a túrázás, kirándulás, sátorozás, városi programok.

De nincsenek barátaim, illetve aki van, az külföldön.

Hogyan találhatnék hozzám hasonló korú, nemű, gondolkodású, érdeklődésű barátokat, ha egyetemre menni nincs lehetőségem?


2015. aug. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát látszik, hogy női közegben voltál.

A férfiak nem igazán nézik a pedigréd. Másik a férfiak a nőkkel szemben igen ritkán rendelkeznek prekoncepciókkal az őket megszólító külsőségekben nem kirívó személyekről.

Gyakorlatilag bárhol lehet barátkozni. Pár beszélgetésből meg már kiderül van-e közös témátok.

2015. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind az amit leírtál tiszta olyan mint én lányban 24 évesen most...
2015. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!