Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmmel összevesztünk a...

Barátnőmmel összevesztünk a szalagavatói táncpartnerunk miatt. Lehet ebből még barátság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az általa 9.- ben kinézett fiú a legjobb srác barátom, akivel mindent megbeszélek. A srác elmondta, hogy nem akar a barátnőm partnere lenni, ezért én kitaláltam, hogy majd én leszek a partnere, így nem kell visszamondania a csajt(a következményeket nem gondoltam át:(). Elmondtam a barátnőmnek, de nem azt, hogy mi volt az igazsag, hanem, hogy: Nem tudtam, hogy a srácot választotta és a srac azt mondta nekem, hogy nincs partnere.

Nyár eleje óta nem beszélünk, és olyan lelkiismeretfurdalasom lett, hogy tegnap megírtam az igazat neki. Ő nem válaszol.

A masik két baratnőmnek is kamuztam, es nekik is bevallottam az igazat, de ők sem válaszolnak. Most nagyon hülyén érzem magam.



2015. aug. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem talál új barátnőket, akkor majd talán vissza jön hozzád. Egyebként a srácnak kellett volna kamuzni valamit, mert most miatta b*sztad el a barátságot.
2015. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srac is nagyon jo baratom.
2015. aug. 22. 12:25
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne erőltesd a békülést az idő úgy is elintézi. :)
2015. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, érettségi előtt álltok, ami a felnőtt emberré válás kapuja, és mégis mindenki úgy viselkedik ebben a sztoriban, mint egy ötéves.


Először is, a pasinak kéne felkérni a lányokat a táncra, de mindegy... De ha már a lány akarja felkérni, akkor illene a pasinak személyesen megmondani, hogy nem akar vele táncolni.


És itt jön a te sarad, miért avatkoztál bele ebbe? Igazából magadra vess, hogy a többiek megharagudtak rád (igaz, hogy ötéves módjára, de mindegy :D). Ha tudod, hogy ilyen dedósan viselkednek, miért nem hagytad rá a pasira, hogy utasítsa el maga a lányt? Ez dedós viselkedés volt a te részedről is!


"A srác elmondta, hogy nem akar a barátnőm partnere lenni, ezért én kitaláltam, hogy majd én leszek a partnere, így nem kell visszamondania a csajt"


Komolyan, mint az óvodában... Ti akartok érettségizni? Felnőtt emberek az ilyesmit meg tudják beszélni...


Ez rád és a pasira is vonatkozik (aki egy töketlen nem tudom mi), de itt jön a barátnőd, aki meg most behisztizik. :D Az oké, hogy fülig szerelmes ebbe a hülyébe, ezért elég gáz, hogy így durcizik, mert így kompromittálja magát. Mert ugyanis egy csajból csak akkor vált ki ilyen heves érzelmeket, ha egy általa kiválasztott pasi nem akar vele táncolni (hanem a barátnőjével :D), ha fülig szerelmes belé.


De még ha nem is lenne belé szerelmes, akkor is mi ez már, hogy 9. óta kinézte magának a fiút? :D Ez is nevetséges.


Egyébként pedig, megkérdezte a fiút, hogy akar-e vele táncolni? Mert szerintem nem. Így min durcázik be? Ha le lett volna az egész zsírozva 9. óta, akkor jogos, ha megharagszik, de így, hogy meg sem kérdezte a fiút, hogy az akar-e vele táncolni, akkor mi a probléma? Ebből is látszik, hogy óvodás.


Persze nem volt szép tőled, hogy te tudtad, hogy vele akar táncolni, de amíg nem kérdezi meg, addig "szabad préda" a fiú, szóval egy szava sem lehet, ha a fiú mással fog táncolni. Egyébként az, hogy így besértődött, elég gyanús, lehet, hogy más is van a háttérben, talán más miatt is haragudnak rád (hiszen a többi csaj sem beszél veled :D).

2015. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!