Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hol ismertétek meg a...

Ti hol ismertétek meg a baráti társaságotokat? Mi köt titeket össze, mennyi ideje ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
Nem arra értem, hogy egy-két barátot honnan ismertél meg, hanem egy többtagú társaságot, akik például rendszeresen, vagy bizonyos időközönként összejárnak, beszélgetnek :)

2015. aug. 25. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A bunyó!...magyarul egy box klubba járunk.

Meg persze néha elmegyünk ide-oda a régi osztálytársakkal is.


15/f

2015. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne ilyenem.. :(

Kérdező, és te?

2015. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell eröltetni a baratkozast se. Pl.: ha van egy baratod/baratnőd annak lesz párja, már annak a párjanak lehet több baratja is. Közös programokat lehet csinalni pl bowlingozas... Kialakul az, nem kell aggódni
2015. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1-nek: Köszönöm a válaszod!

#2-nek: Én is ugyanúgy vagyok ahogy te. Nagyon szeretnék egy ilyen társaságot, valahogy eddig nem sikerült. Jártam sportolni, de nem sikerült beilleszkednem, nem olyan voltam mint ők. Az osztálytársam meg szintén elvannak nélkülem. Az a kevés barátom is messze lakik tőlem :/

2015. aug. 25. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Suliból ismertem meg két srácot, nekik volt már egy csapat emberük, s így velük is megismerkedtem. Kb 6-7 ember.
2015. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3-nak: Köszönöm a válaszod! Hát eddig nem alakult ki semmi. Meg hát ahhoz amit leírtál, kell egy kezdőpont. Egy barát.
2015. aug. 25. 15:31
 7/11 A kérdező kommentje:
#5-nek: Köszönöm a válaszod! Szerencsés vagy!
2015. aug. 25. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Neten is lehet baratot talalni.Én személy szerint így nem is nagyon próbaltam, de ismerek olyat aki igen. Meg persze iskolaban, munkahelyen, akar diakmunkán. Ismerek olyat aki suliban nem de diák munkán meg összebaratkozott többekkel is.
2015. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8-nak: Köszönöm a válaszod! Egyszer remélem összejön :)
2015. aug. 25. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan helyre kell menni, ahol hasonló emberek vannak, mint te. Mondjuk, ha elmész egy konditerembe, de nem tudod megkülönböztetni a tömegnövelőt a szteroidtól, akkor nem biztos, hogy be fogsz illeszkedni.

Én rendszergazdának tanultam és ott olyan srácok voltak (egyrészt) akiket érdekeltek az ilyen gépes dolgok. Sajnos sok volt akit nem érdekelt ez a téma, csak azért jelentkezett ide, hogy több legyen az informatika órája és tudjon facebookozni.

Na, de mivel megtaláltuk a közös hangot azzal a két emberrel, akik nyitottabbak voltak, mint én, ezért sikerült nekem is szocializálódnom, egyébként egy nyomi voltam.

Te is keress olyan kört magadnak ami azzal foglalkozik amit szeretsz.

Asszem az 5-ös válaszoló voltam. 23/L

2015. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!