Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkrement egy többéves...

Tönkrement egy többéves barátságom a legjobb barátommal. Szemétség tőle?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta a legjobb barátok voltunk.

Amióta kamaszodik,azóta teljesen megváltozott.

Új arcokkal haverkodik,akik rossz hatással vannak rá.

Szóval ami miatt véget ért ez a barátság,az az,hogy egyszer ott voltunk nálunk a lakásban.

Tévéztünk én és az ő bátyja,én egy ilyen gimnasztikai labdán ültem az ágy mellett.

Csak annyit látok (perifériás látással),hogy a legjobb barátom leül az ágyra és egy ollót,direkt odatesz a labdához,gondolom meg akart szivatni,hogy majd hangosan kidurran és jól megijedek.

Ehelyett a labda szépen leeresztett.

Délután az anyja nekem esett,hogy fizessem ki a labdát (pár száz ft...),meg hogy én mit képzelek. Mindenesetre ők nem egy szegény család szóval ha még én is durrantottam volna ki a labdát.

Mondtam az anyjának,hogy hogyan történt,de nem hitt nekem.

Azóta se volt hajlandó beismerni,hogy ő volt a hibás.

A "barátom" rám fogta az egészet,hogy direkt tettem tönkre a labdájukat.

Ez már majdnem egy éve volt,de ha találkozunk az utcán akkor úgy csinál,mintha észre sem venne.

Szóval ennek a barátságnak már lőttek.

Ha én tettem volna ezt,akkor beismertem volna,hogy hülyeséget követtem el és nem kenem a barátomra amit én cs€sztem el.

Látszólag egy pitiáner ügy,de emiatt egy több éves barátságot tönkretenni. Nagyon idegesít,de ez már menthetetlen.

Én próbáltam vele felvenni a kapcsolatot és megbeszélni ezt a hülye dolgot,de semmi értelme nem volt.

Egyértelműen láttam,hogy mit tett,de nem ismeri el,inkább hazudozik és kerüli a társaságom.

Teljesen megváltozott a "barátom",régen nem ilyen volt.

Mit gondolsz erről??



2015. szept. 8. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy o mar az elott meg akarta veled szakitani a baratsagot es ez most igy kezenfekvo volt. Nem azt mondom, hogy pont igy akarta, de latta, hogy igy megszabadul toled.
2015. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egy gerinctelen ember lett a barátod. Ne is foglalkozz vele, próbálj túllépni ezen. Keress értékesebb barátokat. :)

20/F

2015. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok barátságom ment így tönkre sajnos. Leginkább az általános iskolás haverjaim távolodtak el amikor más más gimibe mentünk tovább. Igaz vannak akikkel mai napig tartom időnként a kapcsolatot de már rég nem olyan a viszony mint régen.

Nekem is van egy nagyon régi gyerekkori barátom akivel kb születésük óta ismerjük egymást. 20 éves korunkig jó volt minden család barátok mert a szüleink is jóban voltak. A szüleink valamin összekaptak, lényegtelen, de a mi barátságunk egy ideig megmaradt ő anyja se bántott engem meg nem is volt gondom sosem, mindig segített ha kellett valami, ahogyan a haverom is mindig köszönt apámnak vagy ha idejött ugyanúgy bántunk vele mint eddig. Nálunk is úgy ment tönkre az egész hogy én elkezdtem dolgozni, de a haverom még sulis volt tovább tanult egy szakiskolába meg sok mást csinált. És ugye ő komolytalan emberekkel haverkodott akik rossz hatással voltak rá, és onnantól kezdve engem is lenézett meg sosem fogadta l ha meghívtam valahova. Lényeg hogy 2,5 évig nem is hallottam róla semmit, megszakadt a kapcsolat. Nála a facebook is csak dísznek van alig használja, telefonszámát is megváltoztatta időközben.


A lényeg a lényeg hogy fél éve futottunk össze véletlen egy közeli szabadtéri buliban. Én akkor a kolléganőmmel és lányával voltam kint egy rendezvényen akivel később (mármint a lányával) össze is jöttünk meg a kolléganőmmel is jó barátok vagyunk független attól hogy 18 év van köztünk a barátnőm meg több mint 5 évvel fiatalabb nálam, még csak jövő áprilisban lesz 18 éves. De mindegy, és akkor futottam össze a gyerekkori barátommal úgy hogy ő vett engem észre odajött, beszélgettünk, és bocsánatot kért a dolgokért stb... Az anyjával többször találkoztam az igaz de ő nem mondott semmit, ő is kérdezte hogy jól vagyok-e stb... de amint felhoztam a témát hogy mi van a haverommal terelte a szót. A haverom mondta hogy azért hanyagolt el mert teledumálták a fejét hogy lúzer vagyok és ne barátkozzon velem stb... stb... És direkt szívattak engem még az elején amikor összejártunk együt.

A lényeg az hogy rendeztük a dogokat. Az igaz hogy a barátságunk már nem olyan mint régen, egyrészt az idő miatt mert már mindketten dolgozunk én 3 műszakba dogozok sokszor hétvégéim is rámennek, és nagyon beszélni sem beszélünk de úgy 2-3 hetente egy egymás eszébe jutunk és akkor telefon kimegyünk 1-2 sörre vagy ha én pl még vezetek akkor kávézunk egyet, dumálunk, vagy ő jön át ide vagy én megyek át picit hülyéskedünk netezünk meg minden és ennyi.


Szóval ezt azért írom le mert lehet nálad is ez lesz hogy egy ideig megy a duli fuli de utána béke és minden jó lesz.

2015. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Suli fulit nem ismerem csak okoskát
2015. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy az ilyentől hamar megszabadultál:)
2015. szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abból ahogyan a te szemszögedből előadod a történetet az derül ki, hogy ez az ember NEM volt a barátod.

Lehet, hogy te őt barátnak tekintetted, de ő téged nem...

2015. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!