Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normalis...

Szerintetek ez normalis viselkedes? (Reszletek lent)

Figyelt kérdés
A legjobb baratnommel reggebb napi szinten beszeltunk,ha elvoltam utazva mar nagyon vart haza,meg aranyosan viselkedett meg minden..Mostanaban ami inkabb 1 ev korul van ha nem irok o nem ir,ha nem szolok hozza o nem dob fel temat,s ilyenkor ugyerzem hogy ha nem keresnem o nem keresne.Multkor peldaul volt egy incidens hogy o penteken elkellett utazzon..Ertelemszeruen olyankor atmegyek hozza hogy elkoszonjek bla bla..Szerda volt es gondoltam hogy oke majd penteken atmegyek,de megvarom hogy irjon hogy neki mikor jo,mert pakolas szulok minden,nem akartam zavarni..Nem irt,semmit.Penteken ugy ment el es mellesleg ez volt az elso,hogy nem koszontunk el..Nem igenyelte hogy ottlegyek vagy hogy legalabb irjon vagy lasson hamar 2 napja nem valtottunk egy szot sem..Most szombatra megvan beszelve egy filmezes,amit ugye temanak szinten en dobtam fel.Szerda delutan egyutt jottunk buszon,s gondoltam nem szolok hozza hogy lassam hogy tenyleg nem fogunk beszelni?Es nem,egesz uton es ami vartuk a buszt hozzam se szolt..Mindig en kerdezem meg hogy hanyig van,s ha lehetseges megvarom.Szuneten en megyek oda hozza meg ilyenek.Amugy van baratja es aztmondta hogy vele komolyan gondolja es hogy szereti,meg hogy mindkettonkre kell szakitson majd idot de ez az ido most ugytunik hogy aztjelenti hogy engem figyelmen kivul hagy.Mit er ez a baratsag?(15 ev) Mellozve vagyok,vagy nincs szuksege ram?Ha elkezdek veszekedni vele nem valaszol rendesen vagy tereli a temat..Ennyire nem erdeklem vagy mi?

2015. szept. 24. 20:41
 1/3 Ria10 válasza:
Én a barátjára gyanakszom ,hogy miatta változott meg,szerintem mondd el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban és aztán adj neki egy kis időt,hogy átgondolhassa a helyzetet és ha igazán számítasz neki akkor lépni fog de addig te ne írj adj neki időt ,de mielőtt ezt megtennéd gondold végig hogy nem tettél / mondtál e olyan dolgot amivel megbánthattad. Remélem rendbe jön a barátságotok!! 😘
2015. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor elmondtam neki hogy szerintem megvaltozott aztmondta hogy "Egyaltalan nem" s mondtam hogy de igen ,mert mindig flegma ha irok neki smst ha bant valami,erre o meg azt valaszolta hogy nem igaz,es csak azert erezhetek igy mert nem elobe beszelunk hanem smsbe..De akkor is ez milyen ok arra hogy flegma legyen?Amm ha elkezdek veszekedni vele akkor sem veszi komolyan..Most meg aztcsinalom hogy nem irok nem keresem nem beszelek/szolok hozza.Szombaton van egy megbeszelt program amit mar leirtam fent,nalla leszunk o kene megmondja hogy mikor menjek at,szerda d.u ota nem beszelunk,ha nem fog irni az mit jelent?Hogy le se szar ugye?:/
2015. szept. 25. 16:58
 3/3 A kérdező kommentje:
S miert hiszek abban hogy irni fog ha tudom legbelul hogy nem? :(
2015. szept. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!