Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki eltudja nekem magyarázn...

Valaki eltudja nekem magyarázni mi a jó abba, hogy ha két haver találkozik most már nem az megy, hogy: Csá mizu Hanem két puszit adnak egymásnak?

Figyelt kérdés

Egyre több ismerősöm köszön úgy. Először még csak röhögtem rajtuk, de most már nem értem. Hova fog fejlődni a fiúk/férfiak fogalma?

Csak én vagyok így ezzel, hogy egy fiú haverommal/barátommal semmi pénzért nem köszönnék így?



2015. szept. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyeneket már 10 éve látok folyamatosan és nem csak két puszi, 3 + ölelés. Én lány létemre se csinálok ilyeneket majd kinövik gondolom azt hiszik hogy menő xD
2015. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Hallottál már a globális felmelegedésről?
2015. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez csak neked új, őszintén szólva én megmosolyogtam, amikor olvastam, hogy "mostmár nem az megy..."

én 30 múltam, de ez az én tini koromban is rájött a fiatalokra, sőt az én szüleim korában is.

néha valaki kitalálja, akkor a társaságban elterjed. ennyi. nem ez a generáció találta ki.

2015. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura lehet, bár nekem nincsenek ilyen ismerőseim. Nekem csak rokonaim szoktak néha így köszönni.
2015. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tiniknél még jobban elfogadott az ilyen testi kontaktus, mint már a felnőtteknél.
2015. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ilyet, csak rokonok között. De majd jobban figyelek :)
2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!