Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a fiú lány...

Mit gondoltok a fiú lány barátságról?

Figyelt kérdés
nagyon sok olyan lányról tudok akiknek van fiú barátja,vagy haverja... szerintetek ez tényleg így van,vagy csak sok lány ezzel magyarázza meg,hogy ri banc? tényleg nem értem.. mert én is ismerkedek lányokkal. és nem plázacicák meg hasonlók normális lányoknak tűnnek. de egyre több olyanba futok bele,hogy közös képeket raknak fel ölelgetik egymást.. ha meg szóvá teszem azt mondja a csaj dehogyis nincs köztünk semmi meg ilyenek. én szerintem amúgy nincs fiú lány barátság ha csk az egyik nem egy ocsmányság. mert valamelyik fél mindig többet akar. de a lányok persze mondják,hogy igen is van. mi az igazság? ez egy divatos dolog,vagy létezik?
2015. okt. 4. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van fiúbarátom, első osztály óta ismerem, és szinte olyan, mintha a bátyám lenne :)
2015. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy tök jó dolog. :)

Nem, a barátságnak nincs köze a ribiséghez.

2015. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen csak szerintem egy fiú mindig többet akar,még ha nem is mondja el a lánynak.. akkor ez mégse barátság.
2015. okt. 4. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél leírtam a véleményemet a témáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__7..


Az 5-ös válaszoló vagyok.

2015. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a fiú mindig többet akarna.
2015. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor volt már és sosem akartam tőlük többet.

21/F

2015. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!