Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valakivel baromira össze akartatok barátkozni?

Figyelt kérdés
Csak barátság, nem szerelem, vagy ilyesmi. Előfordult már, hogy különösebb ok nélkül (nem lett tőle sehol protekciód stb.) valamiért nagyon össze akartál barátkozni valakivel, és nagyon tepertél ezért?
2015. okt. 11. 16:05
 1/8 anonim válasza:
Mindig így szokott lenni mivel nagyon magányos vagyok, és örülök annak amikor valaki végre normális velem, nagyon össze akarok vele barátkozni és pont ezzel rontom el a dolgot egy idő után
2015. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasonlóan vagyok én is.
2015. okt. 11. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. És ezért nem sikerült.
2015. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért, mi volt az, ami miatt nem sikerült?
2015. okt. 11. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon akaszkodtam rá, legalábbis úgy jött ki a dolog.
2015. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És megmondta, hogy ez idegesíti? És ha nem akaszkodsz rá, akkor meg mit tudsz tenni? Ha csak adott időtök van együtt.
2015. okt. 13. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,sikerült,azóta is legjobb barátnők vagyunk :)


Most van még egy csajszi aki szimpatikus,sok hasonlóság van köztünk,érzem mi jó barátnők lehetnénk,vele is tökre össze szeretnék barátkozni :) Remélem sikerül. Nekem sincs sok barátom,a legjobb barátnőm konkrétan az egyetlen személy. Ezért én is aki szeretne velem beszélgetni,szimpik vagyunk egymásnak azzal szeretnék barátságot kötni,persze ehhez kell pár hónap :)


23/L

2015. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szépen a válaszod, biztató volt. Engem frusztrál, hogy az illető messzire fog költözni, és igen, tudom, hogy aki tényleg a barátod, annak ez sem akadály, na de épp arról van szó, hogy addig ki tud-e alakulni barátság eléggé.
2015. okt. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!