Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átvészelte a barátságotok,...

Átvészelte a barátságotok, amikor valamelyikőtök családot alapított?

Figyelt kérdés

Egyetemről ismerjük egymást, 20 éves korunk óta. Legjobb barátok vagyunk (voltunk?), rengeteg közös élmény, utazás, közös hobbi, 2 évig egy albérletben is laktunk. Bármiről tudunk dumálni, teljes mértékben megbízom benne.


Most 30 évesek vagyunk (mindketten férfiak), ő már 6 éve megtalálta az igazit, én még nem állapodtam meg, most is egyedülálló vagyok. Neki van egy 2 éves kislánya is.


Nyilván most sokkal kevesebbet találkozunk, ami természetes és tökéletesen érthető, de akkor sem az igazi, ha találkozunk. Neki átállt az agya a családra, szinte csak róluk tud mesélni. Új barátai is vannak, főleg családosak akikkel kisgyerekes programokra járnak.


Tudom hogy ez természetes és nem is hibáztatom, de nekem ő (volt) az egyetlen olyan barátom, akit tényleg igazi barátomnak tartottam, nem csak havernak. Akivel kölcsönösen segítettük egymást, egymás gondolatát is ismertük, bármit elmondhattam neki. Emellett meg persze a zrika, hülyéskedések folyamatosan. Egyszóval, hiányzik.


Szerintetek meg lehet még menteni ezt a barátságot, vagy a különböző élethelyzet végleg eltávolít minket egymástól? Hívjam több programra, vagy tartsam tiszteletben hogy ő most a családjával tölti minden szabadidejét?


30/F


2015. okt. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A legutolsó a helyes válasz.

>A különböző élethelyzet eltávolít titeket egymástól. Tartsad tiszteletben hogy ő most a családjával tölti minden szabadidejét.

2015. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó a helyes válasz.

Régen én is hasonló szituációba voltam,mint te.Ezt csak akkor fogod megérteni ha családod lesz.Sok sikert!

2015. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, jön a család és máris dobjuk ki a másikat, mint valami selejtet, mert már nincs rá szükségünk...


De azért sose lehet tudni, mit hoz a sors és kire, mikor lenne szükségünk... De akkor már az késő :/ Persze, ne így történjen, de azért ne hogy már egy "igaz" barátság ennyire tönkre menjen, csak mert a család.


Új barátai lettek, új élete van, családja. Már eldobhat, mint egy rongyot. Szerintem ne keresd, szépen lassan le fog épülni és örökre elfelejt.


Kemény és nagyon szomorú, de sajnos ez van. Legyen boldog az "új" barátaival.

2015. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Objektív okok: Az ember ideje véges. Többet dolgozik, mint nőtlen korában, mert a családját is el tartania. Rangsorolni kell, hogy kivel tölti. Normális férj a feleségét és a gyerekeit előbbre sorolja, mint a régi barátokat.


Szubjektív okok:

A barátod ismeri nőcsábász hajlamaidat, ezért nem enged a feleségéhez.

A barátod felesége utál téged valamiért. Mindegy, hogy mi az, de a barátod választásra kényszerül.

2015. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!