Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak új barátokat?

Hogyan találjak új barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy baráti körünk, közülük az egyik a legjobb barátnőm. Legalábbis idáig valahogy így volt, de az utóbbi időben rájöttem, hogy én és a "legjobb barátnőm" nagyon különbözünk. Rengeteg vitánk is volt, és már nem érzem azt amit régen, ő túl sokat vár el tőlem, nem érti, hogy nekem több szabadság kell, már rengetegszer átbeszéltük ezt, kompromisszumot kötöttünk, de mintha csak egyre rosszabb lenne. Más vagyok mint ő, és nem képes elfogadni, én meg nem fogok olyan dolgokat tenni amit nem szeretnék, csak azért hogy a kedvében járjak. Mert ha egy barátságot már erőltetni kell, akármelyik fél részéről, ott már szerintem gondok vannak. Na most ha "szakítok" is ezzel a barátnőmmel, akkor is ott lenne még a körünkben, az meg elég sok kellemetlen helyzetet szülne. Vannak osztálytársaim, akikkel egész jól elvagyok, de nekik is van egy körük, igaz, nem olyan szoros mint a miénk, ott viszont van egy csaj akit egyszerűen nem tudok elviselni. Értem én, hogy sose lesz az ember olyan közegben, ahol mindenkit szeret, de most valahogy úgy érzem, hogy nem tartozok igazán sehova. A mostani körünkben is furcsán érzem magam, úgy érzem más vagyok. Velem van a baj, hogy olyan baráti kört szeretnék ahol szó szerint mindenkit bírok, és nincs olyan hogy, szervezünk egy jó programot de x,y is ott lesz és úgy már nem is olyan jó. Jó, ez túlzás, de ez van, ez normális? Lesz valaha egy olyan társaság ahol tényleg jól érzem magam, és tudom, hogy oda tartozok?


Bocsi, hogy hosszú lett, előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 27. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb 6-hónapja nincsenek barátaim és szerintem egy darabik még nem is lesz. Ha olyan társaságot keresel mint én akkor nekedsem lesznek barátaid. De nézd pozitívan nincs ki rábeszéljen a roszra :D
2015. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sok baràtnőm van, de a 90 %-Uk olyan megbízhatatlan. Megbeszélünk valamit és az uccsó pillanatban lemondják, órákat késnek. Elegem van már belőlük.
2015. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!