Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » En lenne odivatu, vagy milyen...

En lenne odivatu, vagy milyen dolog ez?

Figyelt kérdés

Megyunk ma este buliba, szoltam az egyik csajnak, hogy ha gondolja johet hozzam, es megyunk innen, hogy ne menjunk egyedul.

Erre visszair most, hogy akkor hanyra legyenek itt? En meg megkerdeztem, hogy, hogy erti azt, hogy legyunk, mire bevagja, hogy hat o meg van par volt osztalytarsa.

Mar nem azert, de milyen dolog ez, hogy gondol egyet, meg se kerdezi, hogy nem gond-e, ha meg jonnek paran... Ha pedig nem kerdezek ra, lehet jon a meglepetes, amikor varok egy embert, es beallitanak vagy 5en.

22L


2015. okt. 31. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, bizony. Mit csinaltal volna ha csak egyedul jon? Ugy ertem, keszultel alapozassal, vagy hasonloval? Szerintem irj neki egy idopontot, akkorra pont elkeszulsz es szinte az ajtoban varva oket, rogton indulhattok is, amint megerkeznek.
2015. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te lenni "odivatu".
2015. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!