Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megbántottam egy...

Nagyon megbántottam egy barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamit csináltam amit nem kellett volna, ő pedig borzasztó érzékeny. Mindig meglepődök hogy egyes dolgok mennyire fájnak neki. Mindenbe beleadja a szívét lelkét, és sokszor olyan dolgok miatt amiken én lehet csak mosolyognék ő nagyon összetörik.

Nem ír vissza egy ideje. Kérdeztem tőle hogy most mit gondol, nagyon haragszik e rám de csak annyit válaszolt hogy ...

Nem értek az emberekhez, az érzelmi intelligenciám nem lehet valami magas lány létemre. Tartok tőle hogy vége lesz a barátságunknak, pedig már 10 éve azok vagyunk, mostanában főleg Közelebb kerültünk. De csalódnia kellett bennem...

Annyira szégyenlem magam hogy arra nincsenek szavak, és nem tudom mit tegyek. Ti mit fogadnátok szívesen ilyen estben? Írjak egy hosszú bocsánatkérő levelet? Hétvégén elvileg találkozunk, remélem eljön. Inkább ott beszéljek vele?

Légyszi segítsetek.


2015. nov. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ő érzelmi intelligenciája sem lehet túl magas, ha egy vitás helyzetet úgy kezel, hogy megsértődik és csak annyit ír, hogy:...


Kérj tőle bocsánatot és kész. Én nem foglalkoznék túl sokat olyan emberrel aki mindenen megsértődik.

2015. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem a bocsánatkérés már megtörtént.

látszik, hogy bánod, sajnálod a dolgot.

de úgy tűnik, hogy nem veled és az érzelmi intelligenciáddal van a baj, hanem ő az, aki túlérzékeny.

sok problémája lesz így az életben, akár egy boltban vagy az utcán is kaphat az ember olyan megjegyzést, amit sokan fel sem vesznek, vagy visszaszólnak, de ha ő ettől is kikészül, azzal csak saját magának árt.

gyerekként nagyon sértődős voltam, de tényleg, mindenen. meg is kaptam mindig, hogy nem lehet velem hülyéskedni. ez rosszul esett, de később kinőttem. ma is rosszul esnek dolgok, de azért a legtöbb dolgon átlépek, vagy nem fogom fel tragikusan.

nem mellesleg pedig olyan csípős a humorom, hogy az is rosszul eshet sokaknak, akik nem értik a viccet.

szóval nyugi, az idő majd megoldja, elhiszem, hogy szereted a barátnődet, de egy ilyen nem is lehet egy igazán mély és őszinte barátság, ha minden pillanatban figyelned kell, hogy jaj, most mit mondok ki, jaj, most vajon mit gondolhat, jaj, ez nem esik rosszul neki?

2015. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ismered, de nagyon rendes lány. Lehet hogy időnként ezt nehéz tolerálni tőle, főleg nekem aki épp az ellentettje vagyok.

Amúgy Köszi. :)

2015. nov. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!