Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Best Friends-es nyaklánc...

Best Friends-es nyaklánc ajándék húszon évesen?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy legjobb barátnőmet Karácsonyra meglepném egy Best Friends-es nyaklánccal.

Ilyenre gondoltam.

[link]


Ő 22 éves,én 23 és 2 éve szoros barátságban vagyunk,sok minden keresztül mentünk a 2 év alatt.


Ha nem ez akkor egy nesze szer,mert szeretne egy újat és vennék neki egy csajosat,meg vennék bele pár dolgot még azt kapná.


2015. nov. 22. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Vedd meg a nesze szert és tedd bele neki a nyakláncot. Szerintem minden lány örül egy ilyen fajta nyakláncnak kortól függetlenül
2015. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom..

Vannak a Claire's-ben kapható Best Friends-es nyakláncok, olyannak nem örülnék, szerintem az gyerekes.

De egy szép ezüst nyaklánc medállal jobban tetszene, névvel belegravírozva, ugyan ilyen fél szív alakkal. Az szerintem elegánsabb és felnőttesebb is. És persze személyesebb.


22/L

2015. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem gagyit vennék. Hanem olyasmit mint a képen rendes ékszer boltban. A bizsutól neki kipattog a nyaka,érzékeny rá,szóval ezt nem kockáztatom. Ő arany párti így aranyban gondolkozom.


Hát nesze szer plusz nyaklánc már árban sok lenne sajnos.

Egy normális nyaklánc minimum 3-4 ezer ft ha nem több. Én meg nesze szernek is egy minőségibb,jól kinéző,csajosat gondoltam ami megint csak nem 1000 ft hanem inkább 3 ezer körül van. 4-5 ezernél többet most nem tudok rá költeni. Hiszen anyum,apum,húgom ajándékába is bele kell szállnom.


Inkább törekedek mindig a személyes,de hasznos dolgokra törekedni,ha ajándékról van szó.

2015. nov. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!