Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában úgy érzem, más...

Mostanában úgy érzem, más ember vagyok. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Bunkó vagyok mindenkivel, nem törődöm másokkal. Olyan dolgokat megengedek magamnak, amiket nagyon nem kéne. Az a baj, hogy ezeket tudom, mégse vagyok képes változtatni, mert egyszerűen nem érdekel. Mindenféle érzés kavarog bennem, de érzem, hogy nem jó, amit teszek. Valahogy nem találom saját magam.

2015. dec. 3. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán csak a baráti köröd nem olyan már, amivel te azonosulni tudnál, ahhoz néha elég egy kis változás is, hogy másképp lásd őket, a kapcsolataidnak pedig egy kicsit kell csak elhidegülnie, és onnantól nincs megállás.
2015. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tudnám leírni, mintha kezdenék pszichopatává válni. Régebb óta vannak erre utaló jelek, de azért kimondani nem lehet, hogy az vagyok. Baráti körömhöz kicsit máshogy állok hozzá igen, de ők nem sokat változtak, inkább én vagyok a bunkó velük, nem fordítva.
2015. dec. 3. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány embernél így nyilvánul meg az az érzés,amikor már elege van mindenből és mindenkiből és magadra is gondolni akarsz.Valami miatt szomorú vagy és mélypontra jutottál.Lehet nincs igazam,de ezt tapasztalatból mondom.Nekem is volt ilyen korszakom,hogy nagyon bunkó voltam,de az csak azért amit az előbb leírtam +irigykedtem az emberek boldogságára. 16/L
2015. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mélyponton annyira nem vagyok, most ismertem meg egy kedves lányt akivel jól kijövök. Ezt az elegem van dolgot meg már fél éve érzem folyamatosan, annyira ez sem új. Ami eléggé zavar, hogy a dolgok mostanában nem úgy alakulnak, ahogy szeretném. Lehet ez a baj.
2015. dec. 3. 22:27
 5/8 anonim válasza:
És mit szeretnél, h alakuljanak a dolgok? Tudsz tenni azért, h jobb legyen? Mert ha igen, akkor rajtad múlik :)
2015. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A dolgok tőlem függetlenek. Amúgy már rájöttem, hogy mi a baj.
2015. dec. 4. 21:29
 7/8 anonim válasza:
És mi a baj?
2015. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megítélésem alapján úgy vélem, hogy nem tartozik más emberekre. Ne vegyétek sértésnek, de most felesleges elmondani. Nem ismertek, én se titeket. Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!