Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy félvér (cigány) csaj...

Ha egy félvér (cigány) csaj barátkozni/ismerkedni akar, az nem feltétlen jelent rossz szándékot?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunk által kezdtünk el beszélgetni, mert a csaj nem mert megszólítani, a srácot kérte meg hogy bekapcsolódjak én is a beszélgetésükbe, azóta oda ül mellém az ebédlőbe, és érzem rajta hogy kíváncsi rám, buszon is most már direkt mellém ül, a közös barátunk elmondta hogy tetszem neki, de kikötötte hogy ne mondjam vissza.

Nem tudom hova tenni ezt az egészet, arra tudok gondolni vagy azért figyelt fel rám mert én is kicsit cigány megjelenésű vagyok, haj, izmosság, megjelenés, vagy pedig valami érdek köti őt hozzám.

Tetszik, de nem merek semmit se lépni mert bajba se akarok kerülni, zsarolás, fenyegetés, verekedések a felbukkanó féltékeny haverjaival.

Minden sz**t beleképzelek ebbe, amikor nem beszélgetünk, közbe meg szerethető aranyos legalábbis így 3 nap elteltével.


2015. dec. 8. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A környezete ilyen ahogy leírtad ? Volt már hasonló eset aminek részese is volt ?
2015. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

DE biztosan rossz szándékot jelent. Egy félig cigány embert három dolog mozgat:

1) cigit akar tarhálni

2) a telefonod akarja

3) a pénztárcádat akarja


Szerintem költözz el jó messzire, mert ha egyszer kiszagolja a família, hogy melléd ült az ebédlőben, akkor annak nem lesz jó vége.

2015. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A környezete szerintem normális lehet mert nem találtam durva fazont az ismeretségei között, de itt nem is ezzel van a baj, hanem hogy magyarba nincs olyan mentalitás hogy volt csók, séta, kaja, utána adj pénzt kölcsön, nyilván nem hitelező szeretnék lenni
2015. dec. 8. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő is ember, nyilván előfordulhat, hogy simán ismerkedni akar.

Hogy te a félelmeid mellett (ha nem is vele vagy bizalmatlan, írod a haverjait... akiknek nem muszáj követniük a csaj vágyait, önállóan is bekavarhatnak, ha olyanok) mit teszel, azt már neked kell eldöntened...

2015. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ne dobd ki a kapcsolat ötletét.

Én azt tanácsolom, hogy ismerd meg jobban, beszéljetek mindenről. Majd 1-2 hét múlva, pl. a téli szünetbe, hívd el egyet kettesbe valahova, lehet ez akár a park is. Akkor meg beszéljetek nyíltan a családjáról, gyerekkoráról, szándékairól. Mond el ugyanezeket te is, és ha úgy látod passzoltok és tetszik neked, akkor mond meg tetszik és a többit adja majd a helyzet :)

2015. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha Hófehérke lenne ez a szerethető, aranyos lány, aki felfigyelt rád, akkor nem is agyalnál azon, hogy miért közeledik, csak örülnél neki.

Pedig attól még ugyanúgy meglenne az esélye, hogy van egy elmebeteg, féltékeny haverja/exe.

Szerintem ha kedves a lány, akkor nem valószínű, hogy zsaroló/fenyegető/verekedő emberkékkel barátkozik.

Tedd túl magadat az előítéleteiden, az embert nézd, ne a bőrszínét...

2015. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jelenthet rosszat.


Nekem legjobb barátnőm félvér. Melóhelyen ismerkedtem meg vele. De abszolút nem tartottam a köreitől vagy ilyesmi. Egy vicces,érzelmes,nagyszájú lánynak ismertem meg. Az is,ilyen jó barátnőm nem volt még! Mindig segítőkész. Mellette igazából félni valóm nem nagyon van. Sose köt belénk senki sehol. Mondjuk ő meg a családja is eléggé magyaros,nem nagyon hallgatnak cigányzenét és nem simliskednek. Dolgozik mindenki,öccse iskolába jár. Barátnőmnek is magyar férfiakkal volt párkapcsolata és inkább magyar haverjai,barátai vannak 1-2 cigány persze van.De inkább kerüli őket.


Meg cigányok közül is van 4 fajta.

Rumongló,beás,teknős és az oláh, ők is rumonglók vagyis muzsikus cigányok,ők általában tisztességesebbek,meg normálisabbak.


Persze mindenhol vannak undorító emberek,magyarok közt is.


Nem kell félned.Ismerkedj vele nyugodtan.

2015. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Utolsó, az oláh szót a románokra mondják, amikor sértő tartalomhoz akarják társítani. Nem cigányt jelent. Esetleg a romániai cigányokra utaltál vele?
2015. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennyire pontosan nem tudom :D

Barátnőm ezt mondta,hogy 4 fajta van. De annyi mindent mondott,hogy nem jegyeztem meg mindent.

2015. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De asszem a romániai cigányokra utalt igen.
2015. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!