Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A saját barátaim aláznak meg...

A saját barátaim aláznak meg mások előtt, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nos, hol is kezdjem ? Nagyon jóban voltam a barátaimmal, sokat találkoztunk sulin kívül,de mostanában csak az iskolában találkozunk, mivel az együtt töltött időt felcserélte a munka, mivel szeretném most, korán elkezdeni a jövőmet építeni. Térjünk a lényegre...nem tudom mi romlott el, amikor velük egyenként dumálok, akkor teljesen normálisak, de ha mások megjelennek, elkezdenek gúnyolni, amit egy ideig poénra is vettem, de most már csak nehezen tudom elviselni, úgy érzem, hogy lelkileg bármelyik pillanatban össze tudnék omlani.

Ha végigolvastad a leírást megköszönöm, és várom az építőjellegű kommenteket!



2015. dec. 10. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat...
2015. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek már nem a barátaid..
2015. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én először figyelmeztetném őket hogy hagyják abba ezt a viselkedést. Ha nem változtatnának akkor kocc.
2015. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát ! Elfelejtettem említeni, hogy ezek azok az emberek, akikkel a legtöbb időt töltöm a héten, szóval nem egyszerű levegőnek nézni őket. Vannak természetesen más barátaim, de velük ritkán tudok találkozni, egy hónapban max 1-2 -szer. Emellett nehéz kiépíteni más szociális kapcsolatokat a többi osztálytársammal, ha rossz embernek állítanak be.
2015. dec. 10. 21:50
 5/12 A kérdező kommentje:
3. köszönöm a te válaszodat is, csak éppen írtam a választ amikor írtál a kérdésemre. Ez egy jó gondolat :)
2015. dec. 10. 21:51
 6/12 acelsziv ***** válasza:
Neked már nem kellenek ellenségek ilyen "barátok" mellett
2015. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én úgy kezeltem mindenkit, mintha barátom, testvérem lenne, emellett elég toleráns ember vagyok, mindenkit elfogadok olyannak amilyen. De úgy néz ki, akiket igaz barátaimként kezeltem, "elárultak", teljes mértékben igazad van.
2015. dec. 10. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is megmondanám nekik, hogy változtassanak a viselkedésükön. Ha nem tennék, akkor nem "barátkoznék" velük többet. Mert arra gondolom nincs szükséged, hogy továbbra is alázzanak téged és lelkileg összetörj. :/
2015. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt szögezzük le, hogy ezt megbeszélted velük, hogy zavar? Mert ha poénra vetted az elején lehet ők még mindig poénnak gondolják és nem is tudják, hogy zavar téged. Szóval nem kell azonnal elítélni a másikat, meg kell velük beszélned akár társaságként, akár egyesével, hogy ne viselkedjenek így, mert téged zavar. Ha ezek után nem változtatnak akkor viszont hagyd őket a fenébe, de ha olyan jó haverok vagytok/voltatok akkor amikor először zavart már akkor venned kellett volna a bátorságot és megbeszélni velük, mielőtt megutálod őket és nem akarsz velük barátkozni, ők meg lehet nem is tudnák, hogy mi van.
2015. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Glacierous ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok.
2015. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!