Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Ha igen miért,ha nem miért nem?

2015. dec. 11. 23:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
Létezik.
2015. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 10.20.kleines válasza:

Szia! :)

Igen,létezik. Biztosan állíthatom. Azt szokták mondani,hogy nem,mert előbb vagy utóbb a másik fél elkezd többet érezni. Ez igaz. Tapasztaltam. Viszont mérlegelni kell. Mi a fontosabb? Hogy legyen egy párkapcsolatod,ami lehet nem is működne,vagy legyen egy barátod,aki az egyetlen biztos pont lesz az életedben,akire mindig számíthatsz,akiben feltétel nélkül megbízhatsz? Nekem az utóbbi fontosabb volt. Mondjuk nálunk működött volna,csak a szülei nem engedték. Előítéletek. De már a barátságot sem engedik. Viszont,ha te is úgy érzed,az életednek fontos része,akkor ne foglalkozz azzal,ki mit ír,létezik-e? Érezni kell. :) Én éreztem,és létezik. Remélem segítettem. Ha bármi kérdésed lenne,beszélgetni támadna kedved,írj nyugodtan. 10.20.kleines@gmail.com :)

2015. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!