Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Nektek ki a fontosabb...

Lányok! Nektek ki a fontosabb a barátnőtök vagy a fiutok?

Figyelt kérdés
A "barátnőim" egyáltalán nem beszélnek velem mióta "szerelmesek". Nekem sajna Ők túlságosan is hiányoznak, minden nap eszembe jut az a sok hülyeség amit csináltunk és nem tudom elhinni, hogy nekik én nem hiányzom

2015. dec. 16. 18:27
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Barátok. Bárhol bármikor pótlok bármilyen pasit.
2015. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valakire egyszer azt mondom, hogy fontos nekem és szeretem, akkor nem rangsorolok, mert minek?

Évek múlva azt is döntsem majd el, hogy én melyik gyerekemet szeretem jobban, és akkor a másikkal kevésbé fogok foglalkozni?


Kevés olyan ember van az életemben, akikért bármit megtennék, de az ő esetükben nincs olyan, hogy kivel találkozok/beszélek szívesebben, kit szeretek jobban, egyszerűen nem fogom ejteni a barátnőimet azért, mert én most szerelmes vagyok, és csak vele van kedvem beszélni, és ez fordítva is igaz.

2015. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja én se csípem hogy a legjobb barátnőmnek egy fiú jön az életébe, teljesen megváltozik, nem beszél hozzám, elhanyagol, és csak akkor kellek ha valami baj van, de még néha azt se mondja el..
2015. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!