Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálljak, ha ennyire...

Mit csinálljak, ha ennyire fontos mikőzbe én már nem jelentek semmit neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, lényegtelen honnan ismerem. Eddig úgy volt hogy érdeklem kedveseket mondott stb. Nekem valahogy többet jelent bárkinél, de már nem érdeklem. Van egy másik fiú, és most ő vele foglalkozik és én nem érdeklem és ez nekem olyan rossz érzés hogy hallom hogy az a fiú mondja hogy milyen aranyos meg hogy milyen jól kijönnek és én már úgy érzem hogy akkor nem érdeklem, pedig a lány azelőtt olyanokat mondott hogy milyen jófej vagyok meg hogy nem akarja hogy véget érjen a barátságunk. De most azt mondom hogy akkor foglalkozzon csak azzal a fiúval engem meg hagyjon belehalni a fájdalmamba ha így jó neki. Mintha nem is tudom elmagyarázni milyen érzés amikor hallom a fiútól hogy milyen jól kijönnek lehet hogy féltékeny vagyok vagy nem tudom. De egy biztos nélküle már nem akarok élni. Kibirni nem tudom amikor látom őket együtt legszívesebben elásnám magam élve amikor látom őket.

#fájdalom #össze töri szílánkosra százmillio darabra a szívemet
2015. dec. 17. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy. Az írásod alapján szerelmes. De a lány barátnak tekint? Hisz az hogy azt mondja, hogy jó fej vagy, az nem szerelemről árulkodik. Szerintem mond el neki az érzéseid, veszteni valód nincs. Mivel ha nem mondod el, és a másik fiúval összejön, akkor is vége a barátságnak. Így meg adsz egy esélyt magadnak. Ha meg visszautasít, az sem a világvége, most fájni fog, de túl fogod élni.
2015. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már azt is mondta egyszer hogy szeret, de persze gondolom hogy csak barátként. De valahogy olyan féltékeny vagyok arra a fiúra, pedig remélem hogy neki nincs esélye. De ezt nem tudom hogy mi. Tényleg szerelem lenne? Mondjuk egész nap csak rá gondolok. De azt elmondani nem tudom hogy milyen hallani a fiútól hogy milyen jól kijönnek. Ha tehetném olyan messzire távolítanám el azt a fiút amennyire csak lehet. De nem akarok és nem is fogok enélkül a lány nélkül élni. Egyszerűen már nincs értelme ha nincs velem.
2015. dec. 17. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakran átüt a legjobb barátság szerelemmé. Ha van benned egy kis hajlam saját nemed iránt, máris biszexé válsz.

Sokat jelent számodra a barátnőd, és most benne leled életed értelmét. Gondolom olyan személyiség vagy akinek mindig kell egy motiváció az élethez, és akkor abba szerelmes leszel; és ezt a szerepet most ő tölti be.


Mond el neki, hogy nagyon fontos a barátságotok neked, és szeretnéd ha nem hanyagolna el. Neked ő a legjobb barátnőd, és több időt akarsz vele tölteni.

2015. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!