Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről? Én...

Mit gondoltok erről? Én vagyok a hülye? Értelmes válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
Van egy fiú(!!!) akit 11 éve ismerek. Álti nagy részét együtt jártuk de később elment más iskolába.Akkor teljesen megszűnt vele a kapcsolatom, és nem is nagyon foglalkoztam vele... Nemrég kb 4évre rá, elkezdtünk az interneten beszélgetni, de persze az utcán köszön tehát rendes.Úgy érzem nagyon hiányzik nekem mint barát!!! De nem tudom mit lépjek.

2015. dec. 22. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el moziba!
2015. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Itt a szünet, talizzatok!
2015. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot és szervezz valami közös programot. Lehet ez egy étkezés, mozi, valamilyen előadás vagy csak szimplán megmondod szeretnél vele beszélgetni mert rég nem találkoztatok.

Sok sikert és Kellemes Ünnepeket kívánok!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2015. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki végre találkozunk majd, bár nemmozi csupán beszgetünk,és már annyira várom hogy halljam a hangját!
2016. jan. 2. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
De további tanácsokat várok, köszönöm!
2016. jan. 4. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

mihez akarsz további tanácsokat, egyáltalán mi a kérdés?

van egy régi barátod, aki hiányzik. vedd fel vele a kapcsolatot és élesszétek fel a barátságot. ennyi. ezen nincs mit tovább ragozni. ha ő is akar veled barátkozni, akkor válaszol és kiderül, hogy még mindig működik-e, vagy újrakezdhető a barátsagotok.

2016. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-.-
2016. jan. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!