Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segítsek neki?

Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
vagy egy haverom, aki anno a barátom volt, de szétmentünk, mert egy másik lányt szeretett, már nagyon rég óta és nem tudott túllépni rajta.. most nagyon maga alatt van, mindenkit ellök maga mellől, nem hallgat senkire, egyedül maradt konkrétan, tiszta depis, és nem tudom hogy tudnék segíteni neki...vannak ötleteitek? szeretnék neki segíteni csak nem tudom, hogy álljak neki...előre is köszönöm a segítségeteket. :)

2016. jan. 8. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
kedves tőled hogy törődsz az exeddel ,ötletem nincs hajrá
2016. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha teheted minden nap írj neki hogy hogy van meg miújság ilyenek és szerintem ha sokat beszélsz vele az jót tesz mert legalább addig is nem magába roskad hanem beszélget valakivel és próbáld hogy totál más témákat hozol fel és csak akkor beszélsz arról a témáról ami éppen bántja amikor ő akarja.
2016. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!